Ochráňte svoje auto
Ak máte strach o svojho tátoša alebo chcete mať kontrolu nad jeho pohybom v reálnom čase, máme pre vás tip na skvelú vychytávku. Pokročilý sledovač automobilov a autoalarm CarLock dokáže sledovať vaše auto v reálnom čase a okamžite vás upozorniť na podozrivé správanie, napríklad pri pohybe vozidla, štartovaní motora, drsnom zrýchlení, tvrdom vyberaní ostrých zákrut, detekcii neobvyklých vibrácií a to dokonca aj pri odpojenom zariadení. Je preto vhodný aj v prípade, keď svoje auto požičiate napríklad svojmu synovi. CarLock aktívne monitoruje zdravie vášho vozidla a vopred vás upozorní, ak je batéria vášho auta nebezpečne vybitá alebo dochádza k vybitiu batérie. Samozrejmosťou je aj podrobné sledovanie trás, vďaka čomu ľahko zistíte, kde všade vaše auto bolo. CarLock využíva cloudové výpočty, internetové úložisko, sledovanie GPS a modernú aplikáciu kompatibilnú pre Andoid aj iOS, ktorá sa dodáva so zariadením. (foto: amazon.com)

Ďalekohľad a fotoaparát v jednom
Vespera je pozorovacia stanica, perfektná kombinácia ďalekohľadu a fotoaparátu. Inteligentné a plne automatizované zariadenie je revolúciou vo svete astronómie. Vespera integruje technológiu, ktorá vám umožní bez námahy pozorovať a snímať objekty z hlbokého neba. Teraz môžete zvečniť galaxie, hmloviny, zhluky a mnoho ďalších stlačením jedného tlačidla. Navyše pre tento ďalekohľad nie je svetelné znečistenie žiadnou je prekážkou. Môžete skúmať a pozorovať vesmír aj v centre mesta. Sprievodná aplikácia Vespera ponúka vzdelávací obsah, vďaka ktorému je zážitok z pozorovania ešte viac interaktívnejší a vzrušujúcejší. Teraz môžete odhaliť mnoho tajomstiev a príbehov, vďaka ktorým je vesmír taký fascinujúci. Skúmajte a pozorujte nočnú oblohu uprostred divočiny alebo v pohodlí vášho domova, fotografujte nebeské objekty, učte sa o vesmíre a zdieľajte svoje objavy na jednom mieste. Začnite svoju cestu. Zažite vesmír. (foto: vaonis.com)

LEGO pre dospelých
Chceli ste niekedy vytvoriť vlastnú mapu, na ktorej by ste mohli mať vyznačené napríklad navštívené miesta alebo, naopak, svoje cestovateľské sny? S touto obrovskou stavebnicou LEGO® Art World Map, ktorá je súčasťou kolekcie inšpiratívnych stavebníc LEGO vyrobených pre dospelých so záujmom o umenie, dizajn, architektúru a popkultúru, môžete popustiť uzdu svojej fantázii. Ujdite zo svojho uponáhľaného života, zamerajte sa na kreatívnu výzvu a postavte nádherný kúsok, ktorý bude skvele vyzerať na stene u vás doma alebo v kancelárii. Stavebnica sa skladá z 11 695 dielov, vrátane 40 plátenných dekoratívnych dosiek na stenu, tehlového rámu, 2 unikátnych závesných prvkov a obkladačského náradia na jednoduchšiu prestavbu. Priložený vzor môžete použiť na zostavenie vlastnej mapy alebo na prispôsobenie oceánov, ktoré dodajú mape jedinečný vzhľad podľa vášho gusta alebo budú odrážať váš vlastný pohľad na svet. Pomocou farebných tehličiek môžete zvýrazniť dôležité miesta. So soundtrackom, ktorý je súčasťou balenia, si môžete užiť budovanie svojho sveta aj so zvukovou kulisou. (foto: lego.com)

Už žiadne svrbenie
Patríte medzi obľúbené ciele útokov komárov a nič proti svrbeniu nepomáha? Nepríjemné pocity po uštipnutí komárom môžete zastaviť pomocou pera Bite Helper. Veľká letná vychytávka je vybavená technológiou, ktorá vás zbaví nepretržitého svrbenia. Bite Helper je na konci opatrený termo-pulznou kovovou špičkou, ktorú stačí priložiť priamo na miesto bodnutia a zapnúť. Technológia Thermo-Pulse aplikuje do pokožky koncentrované teplo a vibrácie, čím pomôže zvýšiť prietok krvi a cirkuláciu. Výsledkom je, že Bite Helper upokojí postihnutú oblasť a zneutralizuje svrbenie v priebehu pár sekúnd. Pero je kompaktné a ľahko ho vezmete kamkoľvek. Vďaka zabudovanej batérii ho môžete vy aj vaša rodina používať opakovane, koľko len potrebujete. Keďže neobsahuje liečivá ani chemikálie, je netoxický, dostatočne jemný a vhodný aj pre deti od štyroch rokov.  (foto: thegadgetflow.com)

Mohlo by vás zaujať:

Vychytávky pre roztržitých, kreatívnych a čistotných
Dizajnové vychytávky pre prakticky zmýšľajúcich
Vychytávky pre pohodlie, ktoré si viete dopriať

Facebook Comments