Nedávno sa moderátorom Kylovi Sandilandsovi a Jackie Hendersonovej  v rannej šou austrálskeho rádia KIIS1065 stal prípad, ktorý patrí do kategórie tých nezabudnuteľných. Stačil k tomu telefonát od miestneho kamionistu Dana. Príbeh uverejnil aj web news.com.au.

Dvojica ostrieľaných moderátorov ostala zaskočená, keď sa Dan všetkým zdôveril, že kvôli manželke podstúpil zmenšenie (dobre čítate, zmenšenie) penisu. Ten mu narástol taký dlhý, že jeho mladej manželke (21) robil pri sexe problémy, a tak ho vraj donútila, aby si ho nechal chirurgicky zmenšiť.

Dokonca som si penis nechal trochu skrátiť, urobili mi ho trochu kratší,“ priznal sa telefonicky Dan.
„Čo sa stalo? Vy ste si nechal skrátiť penis?“ čudoval sa zaskočený moderátor.
„Áno. Išiel som k chirurgom a nechal som si vziať jeden a pol palca (4 cm) z dĺžky,“ potvrdil Dan, ktorý tvrdil, že pred zákrokom mal penis dlhý desať palcov (25 cm).
Jackie len zalapalo po dychu a opýtala sa: „Robíš si srandu?

Po prvom veľkom šoku medzi moderátormi  Dan vysvetlil komplikovanú operáciu „skrátenia“ penisu odpojením jeho mužnosti, odstránením časti a opätovným pripojením. Penis vďaka  neporušeným cievam a nervom nestratil citlivosť ani erekciu. Urológ Dr. Rafael Carrion z University of South Florida, označil celý prípad za „jedinečný“. Napriek tomu, že je to neuveriteľne zriedkavé, je to operácia, ktorú teraz na svete vykonáva len niekoľko špecializovaných urológov.

Mohlo by vás zaujať:

Ženy prezradili ideálnu veľkosť penisu pre svoje vyvrcholenie
Penis s perličkami? Pre potešenie žien a sebavedomie mužov
Sladká pomsta erekcie. Malý penis narastie až dvakrát, veľký iba o polovicu
Desať vecí, ktoré ste o penise (ne)vedeli

Facebook Comments