Nájsť si svoj štýl obliekania zaberie niekedy dlhé roky, no ak ostanete verní jednej svetovej značke, môžete sa spoľahnúť, že sa o váš šatník postará. Hovoríme o top výrobcovi medzi športovými a lifestylovými značkami, o firme Nike.

Nike patrí medzi najlepších výrobcov topánok a oblečenia a zrejme každý pozná jej sortiment. No vedeli ste, že s príchodom milénia predstavila Nike svoju ďalšiu líniu, a to konkrétne Nike Skateboarding, s ktorou sa spájajú mená ako Stefan Janoski, Nyjah Huston, Eric Koston, Sky Brown, Leticia Bufoni a Paul Rodriguez. Všetci títo športovci sa podieľali na dizajnovaní určitých modelov z línie Nike SB, ako sa táto odnož Nike označuje.


Náročné na kúpu
Nike s touto líniou výrobkov začala konkurovať iným veľkým skateboardovým značkám a prvým modelom topánok, ktorý firma predstavila, boli Nike SB Dunk Low, ktoré je veľmi náročné dnes zohnať. Takto Nike SB vytvára premyslene určitý hype okolo značky. Dopyt po týchto topánkach vzrástol takmer okamžite po ich uvedení na trh a keďže ide o ikonický model, počet vyrobených kusov Nike obmedzuje a vytvára tak ešte väčšiu túžbu športovcov ich vlastniť.

Na týchto topánkach Nike SB je najväčším rozdielom jazyk, ktorý je mäkší a tenší, takže chodidlu poskytuje jemnejší kontakt v prednej oblasti, no stále sú pevné a bezpečné, čo je pri skateboardingu dôležité.

Samozrejme, ako už zo samotného názvu značky Nike Skateboarding vyplýva, tak produkty sú primárne určené komunite skateboardistov, nadšencom tohto športu a štýlu obliekania. Avšak, keď si pozriete sortiment Nike SB, tak uvidíte, že tieto kúsky sú vhodné aj na bežné nosenie. Výrobky Nike SB spĺňajú požiadavky skateboardistov nielen dizajnovo, ale aj technicky.

Topánky nie sú všetko
Topánky však nie sú jediným produktom, ktorý značka Nike SB priniesla na trh. Do tejto línie patrí samozrejme aj športové oblečenie a iné doplnky, ktoré nadšenci tohto športu ocenia vo svojich šatníkoch. Široké, jednofarebné predĺžené tričká s krátkym rukávom, šiltovky, mikiny či batohy.

Ak ste fanúšikom skateboardingu alebo vás prinajmenšom oslovuje tento špecifický štýl obliekania, tak neváhajte a navštívte FTSHP, kde nájdete množstvo kúskov z tejto Nike línie pod jednou strechou a na jednom mieste. Môžete sa tešiť na rýchle dodanie s poštovým zdarma pri nákupe nad 100 eur. Okrem produktov od značky Nike Skateboarding tu nájdete aj množstvo iných športových značiek, ktoré môžete ku kúskom Nike SB kombinovať.

Na to, aby ste si zamilovali modely z tohto radu vám stačí len pozrieť do ponuky e-shopu. Verte, že pri jednom kúsku nezostanete.

Facebook Comments