S tým vám pomôžu pripomienky vo vašom smartfóne. Dôležité je aj vedieť vybrať správny darček pre svoju polovičku, ktorému sa poteší a zároveň vás jeho kúpa nedonúti ísť do banky pre úver.

 Kvety vždy zabodujú
Aby sme si to ujasnili, netvrdíme, že na partnerke treba šetriť. Ale pokiaľ nemáte na účte toľko finančných prostriedkov, že pri kúpe čohokoľvek sa ani nedívate na cenu, mali by ste reálne zvážiť svoje možnosti a zbytočne sa nesnažiť ohúriť partnerku drahým darčekom, kvôli ktorému budete musieť až do najbližšej výplaty počítať každé euro. A ak je to tá pravá, určite si bude väčšmi ceniť vašu schopnosť rozumne nakladať s financiami a nie to, akú sumu ste za darček utratili.

Zrejme najväčšou „klasikou“, ktorou môžete obdarovať svoju polovičku, sú kvety. Aj napriek tomu, že kytica živých kvetov ani zďaleka nevydrží večne, ženy sa jej vždy potešia. Ak chcete byť pri kvetoch originálny, namiesto klasických kytíc vsaďte na krásne kvetinové boxy. Tými určite zaujmete a starostlivosť o ne je možno ešte jednoduchšia ako o kytice.

Chcete sa zamerať na praktickosť alebo dopriať partnerke pekný zážitok?
Alebo by ste chceli skôr (alebo naviac ku kvetom) obdarovať svoju partnerku niečim trvácnejším a zároveň praktickým? A náhodou vám vo vašej spoločnej domácnosti chýbajú hrejivé deky, ktorými by ste sa mohli prikryť počas chladných večerov, ktoré čoskoro prídu? Tak potom práve príjemná deka môže byť tým ideálnym darčekom, ktorý dlho vydrží, určite nájde svoje využitie a ani tie kvalitnejšie deky nie sú vôbec drahé.

Prípadne rozmýšľate skôr nad nejakým zážitkom, ale dovolenka pri mori je nad vaše finančné možnosti? Nemusíte teda cestovať za hranice na dvojtýždňovú dovolenku, ale kľudne pri výbere romantického pobytu zostaňte na Slovensku a zvoľte si pobyt na kratšiu dobu. Napríklad relaxačné wellness pobyty v Piešťanoch môžete absolvovať už od dvoch nocí. A aj počas takéhoto krátkeho pobytu spolu s vašou polovičkou dokonale zregenerujete.

Ani na šperky, či nový mobil nemusíte minúť celú výplatu
Mimochodom, viete čomu ešte sa vždy poteší (takmer) každá žena? No predsa šperkom. Tie však vedia stáť nemalú sumu, obzvlášť ak hovoríme o luxusných zlatých šperkoch osadených diamantmi. Krása šperku však nespočíva v jeho cene. A tak aj napríklad strieborné Swarovski náušnice sa môžu krásou rovnať drahším šperkom a rovnako vyčarovať úsmev na perách vašej partnerky.

Vráťme sa však ešte na záver k tej praktickosti. Je vôbec niečo, čo v súčasnosti využívame na dennej báze častejšie ako naše mobilné telefóny? Dajme teraz bokom diskusie o tom, či nám mobily viac život uľahčujú, alebo nás len oberajú o čas. Faktom je, že nový mobil je častým želaním nielen tínedžerov, ale aj dospelých.

A ak aj vaša partnerka túži po takomto novom každodennom spoločníkovi a vy jej chcete spraviť radosť, ale rozhodne si nemôžete dovoliť kúpiť jej najnovšiu vlajkovú loď, v súčasnosti máte na výber množstvo značiek, ktoré ponúkajú dobre vybavené zariadenia za veľmi priaznivé ceny. Takými sú aj kvalitné mobily Realme, ktoré vás nezruinujú, ale zároveň ponúknu za málo peňazí veľa „muziky“.

Facebook Comments