Fanúšikovia vína si už určite všimli kalifornskú produkciu z údolia Napa, ktorá má výraznú a obchodne zdatnú novinku. Tou je stáčanie šumivého ružového vína do fliaš v tvare pánskeho penisu. Nebol v tom úmysel pohoršiť ako skôr zabaviť svojich konzumentov, a pochopiteľne zarobiť na nekonvenčnom nápade.

„Boli sme skupina oteckov v parku, ktorá pozorovali svoje deti na ihrisku, bavili sme sa o tom, koľko nechutne veľa rozlúčok so slobodou absolvovali naše manželky, a vždy tam bolo neskutočne mnoho tetovaní v tvare penisu, hrnčekov s penisom, slamiek v tvare penisu, penisy boli všade. Vtedy zazneli slová, ktoré zmenili náš život: „Čo keby fľaše šampanského mali tvar penisu?“  vysvetľuje šéf projektu Matthew Shore z Napa Valley. Ako odvodili názov Champenis už potom nie je ťažké si domyslieť.

Potom prišlo veľa dlhých nocí navrhovaním perfektnej fľaše a vytváraním každého detailu od hlavy po … no, základňu. V skutočnosti to chcelo dosť práce – fyzika, zakrivenie, povrch!  Ich okolie nápadu spočiatku neverilo a často počuli „To myslíš vážne?! Výrobcovia fliaš a vína, sklady a mnoho ďalších profesionálov (právnikov!) im povedali, že sa nechcú dotknúť ich … fľaše. Niektorí to jednoducho nezvládli. Napriek tomu svoj produkt dotiahli do konca a teraz je obľúbeným spestrením dámskych lúčení sa so slobodou.

Foto: tipsybrand.com

Mohlo by vás zaujať:

Pár jesenných rád na príjemný čas pri pohári vína
Ako dorobiť čo najkvalitnejšie víno?
Moja láska víno: Kde končí kariéra, tam možno začína …

Facebook Comments