Enrique Iglesias – Final
Už jedenásty štúdiový album ohlasuje španielsky lámač ženských sŕdc Enrique. Rovnako tak jedenásť skladieb naspievaných v angličtine a španielčine mu pomohlo nahrať pár zaujímavých mien, ako napr. Farruko, Myke Towers, Pitbull, Wisin či Bad Bunny. Názov albumu môže byť pre spevákových fanúšikov znepokojivý, nakoľko by mohol byť zakončením jeho speváckej kariéry. Uvidíme. Rozcítené ženské srdiečka budú zrejme tak či tak.


Sheryl Crow – Live From The Ryman And More

Americká speváčka síce vyhlásila, že album Threads je jej posledným a už bude vydávať len single, no niečo zaujímavé pre vás máme. Ide o živé 2CD s 27 položkami, na ktorom nájdete aj jej najväčšie hity ako All I Wanna Do či Soak Up the Sun. Natáčalo sa prevažne v nashvillskom Ryman Auditorium, ktoré má prezývku The Mother Church of Country Music.

Lorde – Solar Power
Novozélanďanka Ella Marija Lani Yelich–O‘Connor, ktorá si hovorí Lorde, pripravila pre svojich fanúšikov tucet nových piesní (respektíve 14, ak siahnete po deluxe edícii). Pomáhal jej s nimi predovšetkým Jack Antonoff, pričom štýlovo sa album pohybuje niekde medzi folkom, indie a psychedelickým popom.

Kool & The Gang – Perfect Union
Majú za sebou takmer šesťdesiat rokov hrania a prišli o niekoľko členov, no stále sú tu. Kapela, ktorá má na svojom konte hity ako Celebration, Ladies‘ Night či Get Down On It teraz prichádza s čerstvou nahrávkou. Robert Kool Bell a George Funky Brown ponúkajú deväť nových piesní plus remix prvého singlu Pursuit Of Happiness, to všetko na vlnách soulu, funku či reggae.

 

AUDIO BONUS
Celý album nevydaných skladieb a zadarmo? O to sa postarala nitrianska kapela Horkýže Slíže v novinke Alibaba a 40 krátkych songov 2 v ich nezameniteľnom punk- rockovom štýle.


BONUSOVÉ VIDEOKLIPY

„Slovenská JLO“ Dominika Mirgová je v ostatnom čase nezastaviteľná. Buď sama, alebo ako hosťujúca speváčka. Fanúšikov potešila novým klipom Na Mesiac.

Novým videom sa hlási o pozornosť aj americká raperka a tanečnica Kehlani so skladbou Altar.


Metallica a Miley Cyrus
? V legendárnej Nothing Else Matters áno, hoci tu James Hetfield skôr sekunduje.

Pustite si do uší:

Urobte ušiam radosť novými albumami, a očiam čerstvými videoklipmi
Nové hudobné albumy, ktorým dajte šancu
Zlepšite si náladu na počkanie s hudobnými novinkami

Facebook Comments