Stop horúčavám
Hrozíte sa horúcich letných dní, keď sa teplota vo vašom byte nezadržateľne zvyšuje? Riešením môže byť aj takýto mini chladič a zvlhčovač vzduchu v jednom Beldray Ice Cube Plus. Je ľahký, prenosný s napájaním pomocou USB, takže je vynikajúci na použitie takmer kdekoľvek. Zmrazovacie nádoby na vodu s objemom až 600 mililitrov zabezpečia chladenie vzduchu počas 8 hodín. Je vybavený tromi rôznymi nastaveniami rýchlosti a siedmimi náladovými LED svetlami. Odnímateľný antimikrobiálny filter sa ľahko čistí. Umývať ho môžete aj v umývačke riadu pre zabezpečenie recirkulácie škodlivých dráždivých látok po miestnosti. (foto: menkind.co.uk)

Kempingová hojdacia sieť
Či už relaxujete pri ohni, alebo spíte pod hviezdami, kempingová hojdacia sieť Wise Owl Outfitters je zárukou vášho pohodlia a bezpečnosti. Je vyrobená z mäkkého, ale zároveň pevného nylonu, z akého sa vyrábajú padáky. Spolu s trojitým prešívaním vám vydrží po celý život. Sieť je vybavená deväť metrov dlhými popruhmi s karabínami, aby ste ju bez problémov mohli zavesiť o dva stromy. Vďaka piatim samostatným slučkám si na nej jednoducho nastavíte tú správnu výšku. Výhodou je, že je ľahká a nezaberie veľa miesta. V zloženom stave zodpovedá veľkosti baklažánu. Stačí ju hodiť do batohu a ísť. (foto: amazon.com)

Doprajte si zlatú hodinku, ktorá vám zostane v pamäti na celý život
Rituál Pure Gold je zážitkom pre všetky zmysly. S kolekciou Pure Gold začnete svoje kúzlo premeny s jagavou textúrou pleťového séra Gold Radiance Concentrate. Koncentrovaná textúra nesie v sebe prísľub zmyselného potešenia. Snehový lesk pleťového krému Pure Gold Radiance Cream a očného krému Pure Gold Radiance Eye Cream rozmaznáva pokožku bohatou výživou. Jemná vôňa prípravkov navodzuje náladu krásneho zážitku, zatiaľ čo ošetrujúci rituál s trojicou produktov dodáva pleti oboje: okamžitý jas zlatej hodinky, ako aj dlhodobé ošetrujúce výhody. S kolekciou Pure Gold sa obnovuje vitalita, výživa a sila pleti. Pleť vyžaruje pôvab zlatej hodinky, tak si ju treba dopriať. (foto: fann.sk)

Inteligentné plavecké okuliare
Inteligentné plavecké okuliare FORM s priehľadným inteligentným displejom ukazujú metriky v reálnom čase, keď plávate. Vybrať si môžete z dvoch režimov. Režim plávania v bazéne dokáže zaznamenávať a zobrazovať 12 prispôsobiteľných metrík vrátane medzičasov, frekvencie/počtu úderov srdca, rýchlosti, vzdialenosti, spálených kalórií, srdcového rytmu a ďalšie. Režim otvoreného plávania vo vode sú zasa doplnené o funkcie ako je vzdialenosť, GPS v reálnom čase, časovač a iné. Bezplatná aplikácia FORM Swim, dostupná pre iOS aj Android umožňuje kontrolovať metriky mimo bazénu, prispôsobovať zobrazenie okuliarov, spájať sa s plaveckou komunitou a synchronizovať tréningy s TrainingPeaks, Strava, Apple Health a Google Fit. Každý plavec ocení, že vďaka permanentnému chemicky odolnému prostriedku sa okuliare FORM nezahmlievajú a batéria vydrží až 16 hodín na jedno nabitie. (foto: amazon.com)

K téme:

Vychytávky pre gurmánov a labužníkov
Vychytávky pre štýlových a kreatívnych
Praktické vychytávky do každého ročného obdobia

Facebook Comments