Pohár vína hore nohami
Máte pocit, že zle vidíte, alebo rozmýšľate, či ste toho nevypili priveľa? Nie, len sa pozeráte na poháre na víno Upside Down. Tento bláznivý nápad zaručene pobaví všetkých vašich hostí. Pri prvom pohľade na poháre si budú lámať hlavu nad tým, prečo sú poháre naopak a ako je možné, že víno nie je rozliate po celom stole. Zvyčajne „horná časť“ pohára je na pohároch Upside Down utesnená, „spodná časť“ otvorená a stopka je dutá. Výhodou tohto ohromujúceho kusu skla je aj jeho objem, ktorý je väčší ako pri vínových pohároch býva. Zmestí sa do neho pol fľaše vína, teda 375 mililitrov. S takýmto objemom sa nebudete musieť pozerať, či niekomu netreba víno doliať. (foto: firebox.com)

Elektrická skladačka
Elektrické bicykle sa v posledných rokoch tešia veľkej obľube. Čo by ste ale povedali na elektrickú skladačku? Elektrobicykel RadMini 4 môžete veľmi rýchlo zložiť, keď potrebujete ušetriť miesto, ak však máte chuť na dobrodružstvo, presvedčí vás o svojich kvalitách. RedMini 4 má pneumatiky odolné proti prepichnutiu tŕňmi, sklom či inými materiálmi a šachovnicový dezén pre všetky druhy terénu. Vybavené sú reflexnými bočnicami. Štandardne sa dodáva so širokými plastovými blatníkmi, integrovanými svetlami a odpruženou vidlicou s nastavením predpätia a blokovaním. K dispozícii je iba v jednej veľkosti rámu a jednej farbe. Riadidlá a výška sedadla sú nastaviteľné. Veľké 180 mm kotúčové brzdové kotúče poskytujú vynikajúcu brzdnú silu. Obe brzdové páky navyše aktivujú zadné brzdové svetlo kvôli bezpečnosti a znižujú výkon 750 W motora, ktorý sa nabíja prostredníctvom USB. Široké ozubenie od 11 do 34 zubov vám uľahčí šliapanie do strmých kopcov a pohodlné udržiavanie rýchlosti, pričom maximálna rýchlosť je niečo cez 30 kilometrov za hodinu. (foto: radpowerbikes.eu)

Pizza Oven
Na výrobu dokonale upečenej pizze nepotrebujete obrovskú murovanú pec. Všetko, čo skutočne potrebujete, je táto jednoduchá vonkajšia pec na pizzu. Je kompaktná a nevyžaduje žiadnu montáž – stačí ju rozbaliť, pripojiť k prívodu plynu a pustiť sa do pečenia. Teplotu 500 stupňov Celzia dosiahne za 15 minút, takže pizzu upečiete len za 60 sekúnd. Svoju domácu pizzu môžete mať na stole za kratšiu dobu ako pri objednávke cez donáškovú službu. Kamenná doska z kordieritového kameňa navyše zaručí, že vaša pizza bude mať vždy dokonale chrumkavú kôrku. Pec má zabudovaný regulátor tepla, ktorý vám umožní znížiť teplotu pre pečenie iných dobrôt. Navyše je vybavená bezpečnostným zariadením, ktoré automaticky zastaví prívod plynu, ak by došlo k zhasnutiu plameňa. Mamma mia, domáca party sa môže začať!  (foto: bespokepost.com)

Letná LOVE s VELO – bez dymu a zápachu
Leto je pohoda, leto je chill. Nie však uprostred cigaretového dymu. Modernou alternatívou cigarety sú nikotínové vrecúška VELO, ktoré vám pomôžu u(s)pokojiť nikotínovú túžbu s menším zdravotným rizikom a bez obťažovania okolia. Vkladajú sa pod hornú peru, nikotín sa z nich uvoľňuje postupne cez sliznicu ústnej dutiny. Nedymí sa z nich, sú bez zápachu a k 8 príchutiam s rozličnou intenzitou pribudli dve „extra strong“ letné novinky – Urban Vibe so vzrušujúcou príchuťou červených plodov s brusnicami a Berry Frost s prekvapivo sviežou príchuťou malín, ostružín, borievok, čerstvej mäty a mentolu. Užite si letný chill na grilovačke, párty, pri vode aj na horách – štýlovo a bez dymu! VELO oceníte aj počas pracovného mítingu či pred bozkom s letnou láskou. Objavujte nové zážitky, ktorými získa váš život nový rozmer! VELO sú určené výlučne dospelým užívateľom nikotínových produktov. Na predaj na čerpacích staniciach, v trafikách a obchodoch s tabakovými výrobkami, OMC: 4 €. (foto: govelo.sk)

Mohlo by vás zaujať:

Vychytávky pre gurmánov a labužníkov
Vychytávky pre štýlových a kreatívnych
Praktické vychytávky do každého ročného obdobia

Facebook Comments