Temný dom
Horor o temných tajomstvách idylického manželstva, ktoré vyplávajú postupne na povrch po nečakanej a šokujúcej samovražde manžela. Zničená manželka sa snaží pochopiť prečo sa jej manžel odhodlal k takému radikálnemu riešeniu a pri pátraní po dôvodoch postupne zisťuje a odhaľuje šokujúce a desivé tajomstvá ukryté v dome pri jazere, ktorý dovtedy spolu šťastne obývali.

(The Night House)
Réžia: David Bruckner
Scenár: Ben Collins, Luke Piotrowski
Hrajú: Rebecca Hall, Sarah Goldberg, Evan Jonigkeit, Stacy Martin, Vondie Curtis-Hall

Denník moderného fotra
Nová česká komédia natočená podľa rovnomenného knižného bestselleru Dominika Landsmana. Keď sa Nataša a Dominik neplánovane stanú rodičmi, voľba bola jasná. Nataša ako úspešná dizajnérka hračiek pre deti, dokáže rodinu lepšie finančne zabezpečiť, a tak hlavnú časť starostlivosti o novorodenca prevezme ako otec na materskej dovolenke Dominik. Ten pristupuje k úlohe s trochu naivnou predstavou, a bude musieť využiť všetku svoju vynaliezavosť, aby počas prvého roku zvládol starostlivosť o malého Čeňka. Starostlivosť občas pripomína boj o prežitie. Vďaka spolužitiu s malým človiečikom však objaví, koľko podôb môže mať láska.

Réžia: Jan Haluza
Scenár: Jan Haluza, Dominik Landsman (predloha)
Hrajú: Jiří Mádl, Tereza Ramba, Pavla Tomicová, Ondřej Malý, Lucie Benešová, Roman Zach, Lukáš Hejlík, Lucie Polišenská, Ivan Lupták, Andrea Hoffmannová. Robert Jaškow


Muž v temnote 2
Pokračovanie úspešného hororu sa odohráva niekoľko rokov po násilnom vniknutí do domu, kde Norman Nordstrom (Stephen Lang) žije v ústraní, kým ho nedobehnú hriechy z minulosti.

(Don´t Breathe 2)
Réžia: Rodo Sayagues
Scenár: Fede Alvarez, Rodo Sayagues
Hrajú: Stephen Lang, Brendan Sexton III, Madelyn Grace
Prístupnosť: od 18 rokov

Veľké plátno, pukance, priestorový zvuk:

Free Guy: Svet, v ktorom žije, nie je skutočný
Najlepšie si ich vychutnáte na striebornom plátne
Svieže filmové premiéry na koniec júla

Facebook Comments