Iggy Azalea – The End of an Era
Hudobná produkcia austrálskej raperky a speváčky má dobre našliapnuté už od začiatku kariéry. Od 13.8.2021 pribudne tretí štúdiový album so štrnástimi novinkami, o ktorých už tweetovala, že ich zvuk bude znamenať návrat ku koreňom mixtape. Speváčka zároveň spomenula, že by si dala niekoľko rokov po vydaní albumu pauzu od hudby, a rada by sa zamerala na ďalšie projekty. Uvidíme či sa jej podarí predsavzatie splniť, zatiaľ si vypočujte tretí singel…

 

Leela James – See Me
V poradí už siedmy album vydáva ostrieľaná americká R&B speváčka Leela James celým menom Alechia Janeice Campbell. Jej novinka s názvom See Me obsahuje celkom jedenásť nových skladieb. V singli s názvom Put It on Me, ktorý vyšiel v júni, speváčka sľubuje fanúšikom, že opustí bezcitného partnera a ukončí dlhotrvajúci toxický vzťah. Leela sa jednoducho prestala párať so vzťahmi.

Erasure – The Neon Remixed
Pred rokom vydala skupina Erasure svoj 18. štúdiový album The Neon s ktorým zaznamenali vo Veľkej Británii najvyššie umiestnenie, akého sa dočkali v roku 1994 pri vydaní albumu I Say, I Say, I Say. Album sa preto dvojica rozhodla vydať v remixoch mnohých uznávaných umelcov vrátane Kim Ann Foxman, Hifi Sean, Octo Octa, Paul Humphreys (OMD), Andy Bell & Gareth Jones, Brixxtone, Theo Kottis a ďalších.

 

BONUSOVÉ VIDEOKLIPY

O pozitívnu letnú náladu sa teraz postará Sima v pohodovej skladbe Keď si so mnou. Slnko, farby, priateľstvo, krásne baby … Aj oko si príde na svoje.

Čerstvú počúvateľnú vec vypustila aj americká speváčka a skladateľka Nessa Barrett, ktorá začínala s videami na TikToku. Jej melodický song I Hope Ur Miserable Until Ur Dead si pustíte aj viackrát po sebe. Nessa na jeseň vydáva debutové EP Pretty Poison.

Tanečnú vecičku Take My Breath nedávno vo forme klipe predstavil aj The Weeknd.

Prežeňte si cez repráky:

Chcete potešiť svoje uši? Vieme čo im ulahodí
Niečo nové do uší v polovici letných prázdnin
Telo do polohy ležmo, drink do ruky a k tomu slúchadlá

Facebook Comments