Charakterizuje ju optimistická povaha, ktorá sa nezľakne ani tvrdej práce. Temperamentná Kubánka pochádza z hlavného mesta La Habana. Na Slovensko sa dostala pred niekoľkými rokmi vďaka pracovnej ponuke svojho manžela. Krásnu Clarise a jej španielskeho muža privítali Slováci naozaj veľmi vrelo. Vďaka novým priateľom sa jej pred viac ako rokom otvorili dvere do sveta modelingu, ktorý bol v tom čase pre ňu neznámy.

Ako s úsmevom dodáva: „Bolo to naozaj vtipné, pretože pred príchodom na Slovensko som nevedela nič o vašej kultúre, zvykoch ani životnom štýle, no ako sme tu začali žiť, veľmi som si obľúbila vašich ľudí. Navyše som sa vďaka mojej susede stala ‚slovenskou‘ modelkou. Nikdy by som na to ani nepomyslela. Jednoducho sa ma opýtala, či by som sa nechcela stať modelkou, lebo má kamošku návrhárku. A moja odpoveď bola vtedy áno! Prečo nie?! Odvtedy som s modelingom neprestala… (smiech).“Svojou exotickou krásou si už získala mnoho módnych značiek a podmanila slovenských i zahraničných návrhárov, s ktorými pravidelne spolupracuje. Zaujímajú sa o ňu i svetové agentúry.

Foto: Lenka Imrichová Kandravá – Noblesa

Claris miluje módu a sníva o štúdiu módneho dizajnu a tiež o vlastnej módnej značke. To je jej veľký, zatiaľ nesplnený sen. No jej horúce srdce bije stále pre jej nádhernú rodnú Kubu. Claris nám so smútkom v hlase prezradila, že najviac na svete túži po slobodnej a spravodlivej Kube bez represií, ktorú ničia hlavne politici. Miluje svoju rodinu a tiež samú seba – ako ženu a matku. Verí, že uvedomenie si svojho ženstva a sebalásky je práve v týchto časoch veľmi dôležité.

Foto: Lenka Imrichová Kandravá – Noblesa

Určite vás zaujmú “jej kolegyne”:

Vychádzajúca hviezda: Kristína Fabian Kosová
Vychádzajúca hviezda: Martina Koncová Ouress
Vychádzajúca hviezda: Terézia Jakubcová

Facebook Comments