Brian May – Back To The Light
Debutový sólový album legendárneho gitaristu Queen Briana Maya s názvom Back To the Light vychádza v remastrovanej reedícii. Takmer 30 rokov od jeho prvého vydania podáva tento album intímne a rozsiahle svedectvo o talente a húževnatosti jedného z popredných gitaristov a skladateľov svojej generácie. Obohatený je o koncertné a, samozrejme, aj gitarové verzie nezmazateľných singlov skupiny Queen.

Anne-Marie –Therapy
Bývalá vokalistka a sympaťáčka Anne-Marie sa do povedomia dostala po vydaní singlu Alarm v roku 2016 a hosťovačkou Rockabye u Clean Bandit. Odvtedy stihla byť hosťom turné Eda Sheerana a nahrať debutový album Speak Your Mind. Jej aktuálny druhý album obsahuje dvanásť skladieb, vrátane skôr vydaných úspešných singlov Don’t Play s KSI a Our Song s Niallom Horanom z One Direction.

Laura Mvula – Pink Noise
Po albume Dreaming Room prichádza britská speváčkou s novinkou Pink Noise. Desať piesní podľa nej predstavuje „nahrávku, ktorú vždy chcela urobiť a ktorú prežiarila slnečnými tónmi 80. rokov.“ Plány jej pomáhal naplniť novozélandský producent Dan Hune, ktorého pečať nesie napríklad tvorba Amy Shark či Sticky Fingers a ruku k dielu priložil aj Troy Miller, známy spoluprácou s hviezdami ako Kylie Minoque a Emeli Sandé.

Tom Petty &The Heartbreakers – Angel Dream
Legendárny americký spevák Tom Petty medzi nami nie je už viac ako tri roky, no aj tak má stále čo ponúknuť. Dokonca aj „nové“ piesne. Na čerstvej kolekcii nájdete kúsky, ktoré sa z rôznych dôvodov nezmestili na jeho posledný radový album a poväčšine boli nahrané pre film She´s The One (Ona, jedine ona)

BONUSOVÉ VIDEOKLIPY

Latino rytmy na slovenský spôsob v podaní Kaliho, Alana Murina a Čis-Ta znejú ako skladba Kým ťa mám. DJ Peter Pan v tejto podarenej zostave nemôže chýbať. Parket s nimi hneď ožije.

Slovenskou chuťovkou je aj melodický song S tebou v ktorom budete počuť Yaela a Eriku Rein.

Aj Bruno Mars si prizval hudobne na pomoc priateľov. So skladbou Skate mu pomohli Anderson .Paak a Silk Sonic.

Na vlne bachaty priniesla dominikánsko-americká Aventura a portorikánsky spevák Bad Bunny chytľavú Volví. Vašu polovičku určite rozvlní.

Oddajte sa zvukovým vlnám:

Niečo nové do uší v polovici letných prázdnin
Telo do polohy ležmo, drink do ruky a k tomu slúchadlá
Hudobní nováčikovia aj osvedčení interpreti – osviežte si zmysly

Facebook Comments