Táto charizmatická žena, narodená v znamení Váh, je majiteľkou beauty salónu, ktorý je jej srdcovkou a zároveň aj splneným detským snom. Venuje sa vizáži, nadštandardným kozmetickým ošetreniam a špecializovaným beauty službám. Medzi jej klientov patria aj známe slovenské osobnosti. Kristína nám prezradila viac: „Už ako dieťa som bola typické dievčatko. Bábiky, sukne a mamine vysoké topánky. Toto všetko mi zostalo až dodnes. Milujem módu, športovú aj elegantnú, a odmalička som inklinovala k šminkám. Vždy som mala jasno v tom, čo chcem v živote robiť.“

Charizmatická tmavovláska sa teda zamerala na umeleckú činnosť. Prijali ju na strednú umeleckú školu scénického výtvarníctva, odbor maskérska tvorba, a presne tu sa začali plniť jej sny. Postupne sa zdokonaľovala nielen vo vizáži, ale aj v divadelnom líčení a parochniarstve. Po úspešnej maturite ju ale zlákal svet.

„Vďaka cestovaniu som spoznala množstvo zaujímavých ľudí, od ktorých som čerpala inšpirácie do života. Každá krajina a každá cesta, či už bola krátka alebo dlhšia, mi dala do pracovného, ale i súkromného života veľmi veľa. V Turecku som zažila najlepšie párty s miestnymi, Chorvátsko je odmalička mojím „druhým domovom“ a napríklad na Španielsku najviac milujem jazyk a Barcelonu (úsmev). Ak by som si ale mala vybrať jednu krajinu, do ktorej sa vždy rada vrátim, bolo by to Taliansko. Milujem tam úplne všetko, počnúc Rímom, kultúrnymi pamiatkami cez hudbu, až po dokonalú taliansku kuchyňu,“ vyznala sa nám Kristína zo svojej cestovateľskej vášne.

Foto a vizáž: Lenka Imrichová Kandravá – Noblesa

Popri nej sa vraj zrodila aj ďalšia vášeň, ktorou je varenie. Práve Taliansko a tamojšia kuchyňa jej učarovali. Kristína jedným dychom dodáva: „Dnes sa už venujem receptom zo všetkých kútov sveta, ktoré doma trochu pretváram do ľahších verzií, keďže sa venujem zdravému životnému štýlu. Baví ma vymýšľať zdravšie recepty, vedieť o ich zložení a makrách. Som presvedčená, že ak by som nemala salón krásy, určite by som si otvorila reštauráciu s kvalitnejšími a zdravšími jedlami. Ale moja práca je moje poslanie a moje hobby. Starať sa o svoje telo po estetickej stránke alebo žiť zdravým životným štýlom považujem za svoju povinnosť a zároveň vďaku za to, že ho mám.“

Sama sa charakterizuje ako človek, ktorý si ide za tým, čo chce a nevidí nič ako nemožné. Vždy vraj snívala a svoje sny si plnila, aj preto miluje život. Každý nápad sa snaží zrealizovať čo najlepšie a čo najskôr. Za svoj osobný úspech považuje najmä to, že si do svojich 25 rokov splnila všetky sny z detského diára. Nemajte však obavy, jej najväčším a zatiaľ nesplneným snom je mať malý plážový domček niekde pri mori, najlepšie na Tenerife.

Foto a vizáž: Lenka Imrichová Kandravá – Noblesa

Určite vás zaujmú “jej kolegyne”:

Vychádzajúca hviezda: Martina Koncová Ouress
Vychádzajúca hviezda: Terézia Jakubcová
Vychádzajúca hviezda: Michaela Budáčová

Facebook Comments