Ako na dobrú grilovačku? Hľadajte „X“
Gril je jedna z vecí, ktorých kúpu si treba dobre rozmyslieť. Lacné riešenia totiž neraz ponúkajú kvalitu na jednu sezónu. Na modernom grile však pripravíte celé menu a navyše môžete grilovať a pritom sa bezstarostne venovať inej činnosti. Inteligentné grily nesú v názve označenie „X“. „Grilovací asistent“ je integrovaný priamo do grilov. Dianie pod vekom grilu je možné sledovať aj bez mobilu, na integrovanom LED displeji každého smart grilu. Inteligentné grily Genesis EX-315, EX-335 a Spirit EPX- 325S sú vybavené integrovanou technológiou Weber Connect, tromi špičkovými vysokoteplotnými horákmi, veľkorysým grilovacím priestorom a LED osvetlením pre dokonalý zážitok z grilovania. Grily Genesis EX-335 a Spirit EPX-325S majú vo výbave aj bočný horák a oblasť Sear Zone. Všetky modely majú 10-ročnú záruku. (foto: weber.com/sk)

Zbierka správneho vinára
Ak patríte k ľuďom, ktorí si radi doprajú fľašu dobrého vína s priateľmi či rodinou, máme pre vás výborný tip. Ako spomienku na príjemný večer môžete začať zbierať korkové vínne zátky. Hrdo ich potom môžete vystaviť v tejto nástennej dekorácii v rustikálnom štýle. Je vyrobená zo skutočných sudov na víno, ktoré sú takpovediac vo výslužbe alebo na dôchodku. Jednoducho doslúžili. Predná časť je z priehľadného plexiskla a zadná z dreveného dna vínneho suda. Malé dvierka na zadnej strane slúžia na odstránenie korkových zátok, ktoré sa do suda vhadzujú z hornej časti, kde je odnímateľná zátka. Je to skvelý darček pre všetkých milovníkov vína, ktorý môže zdobiť vínnu pivnicu, bar alebo miesto, kde si vždy radi posedíte pri ďalšom poháriku. (foto: etsy.com)

Skrinka do dielne každého správneho kutila
Na prvý pohľad môže táto červená skrinka na náradie vyzerať úplne normálne. Je to však len šikovné maskovanie prenosnej mini chladničky, ktorá sa skrýva v spodnej časti skrinky. Nad ňou sa nachádzajú dve zásuvky na uskladnenie náradia, prípadne otváračov fliaš a iných dôležitých inštrumentov. Je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele, vybavená bezpečnými uzamykateľnými dverami, mäkkým vnútorným osvetlením a viacsmerovými pojazdovými kolieskami s brzdou. Jednoducho perfektný doplnok do dielne či garáže každého chlapa. (foto: wayfair.com)

Vychutnajte si nápoj na počesť hrdinov pretekov Targa Florio
Prémiová limonáda Targa Florio, vyrobená z ovocnej šťavy zo sicílskych citrusov, oslavuje odvahu a silu jedinečného automobilového podujatia. Najstaršie preteky na svete Targa Florio sa na Sicílii konajú už od roku 1906. Boli extrémne náročné a takisto veľmi nebezpečné. Podpísali sa pod slávu niekoľkých motoristických legiend a tiež pod podobu modelov tých najprestížnejších značiek automobilov. Teraz sa však otlačili aj do novinky, citrusovej limonády. Citrusy do limonád pochádzajú z autentickej rodinnej firmy, ktorá ich už niekoľko generácií pestuje na Sicílii a jej sady si pamätajú aj najslávnejšie časy pretekov. Nápoj nájdete na pultoch obchodov aj čerpacích staníc v plechovkách v pomarančovej a citrónovej príchuti. A zaručene neodoláte ani tretej príchuti krvavý pomaranč v krásnej sklenej fľaši, pripomínajúcej víťaznú trofej pretekov, ktorá je dostupná v gastre. Sladená je iba trstinovým cukrom, ktorý sa v minulosti spájal práve so Sicíliou. Na nič už nečakajte a vychutnajte si hrdinskú Sicíliu v limonáde Targa Florio, so šťavou a energiou nabitých sicílskych citrusov. (foto: targaflorio.sk)

Mohlo by vás zaujať:

Vychytávky pre štýlových a kreatívnych
Praktické vychytávky do každého ročného obdobia
Technické vychytávky, ktoré budete chcieť mať stoj čo stoj

Facebook Comments