Všetky hodinky z ich dielne sa za posledné roky považujú za unikátne umelecké diela a model Excalibur „Glow Me Up“ nie je výnimkou.

Foto: rogerdubuis.com

Inovatívna výroba
Roger Dubuis predstavil svetu svoju najnovšiu kolekciu luxusných hodiniek, pričom na ich lunete bolo doplnených 60 luminiscenčných diamantov v bagetovom bruse v rôznych farbách. Aby všetko fungovalo bez problémov, značka má patentované dva procesy na ich výrobu. Najskôr sa do drážok pod diamantom vložil luminiscenčný materiál, ktorý drží diamant na mieste, a druhý patent súvisí s procesom vymaľovania komponentov, ktorý umožňuje ich osvietenie mostíka v tvare hviezdy.

Vysoké hodinárske umenie
Hodinky obsahujú nový kaliber RD512SQ, prepracovaný kaliber so zlepšenou rezervou fungovania až 72 hodín a zvýšenou odolnosťou vďaka novému lubrikantu. Puzdro je vyrobené zo zliatiny EON Gold, nepoškodzujúcej zliatiny ružového zlata. Hodinky Excalibur sú vyrobené v súlade s jedným z najrešpektovanejších certifikátov vysokého hodinárstva, Poincon de Geneve. Každý navrhnutý komponent je ručne vyrobený, preto sa hodnota hodiniek výrazne zvýši.

Limitovaná edícia
Práca tímu kvalifikovaných hodinárov sa súčasne sústredí najmä na inovatívny mechanizmus, ktorý robí tieto kúsky živšie ako kedykoľvek predtým. Hodnota tohto exkluzívneho a limitovaného skvostu je necelých 177-tisíc eur a len osem zákazníkov bude mať privilégium jedny vlastniť.

Foto: rogerdubuis.com

 

Mohlo by vás zaujať:

Pre pilota lietadla jasná povinnosť. Hodinky IWC Timezoner Chronograph
Darth Vader ich vraj miluje. Hodinky vzdávajú poctu novým Star Wars
Mechanická nádhera spojená s tradíciou. Hodinky ocenené Grand Prix

Facebook Comments