A je to tu! Stačí pridať bublinky…
… a vychutnať si fantastickú príchuť PEPSI, vyrobenú špeciálne pre domácu prípravu osviežujúceho nápoja. Ide to aj bez vláčenia a skladovania plastových fliaš! Koncentrát je pripravený podľa originálnej receptúry, stačí ho naliať presne podľa návodu do poriadne vychladenej vody, nasýtenej ostrými bublinkami zo SodaStreamu. Váš obľúbený osviežujúci nápoj si tak pripravíte kedykoľvek naň dostanete chuť. A okrem Pepsi sa môžete tešiť aj na Pepsi Max, Mirindu, Mirindu Light, 7Up a 7Up free. —  FB/IG SodaStream Slovakia (foto: sodastream.sk)

Elegantné solárne lampy
Osvetlite tohtoročné teplé večery realistickými mihotavými plameňmi pomocou elegantných solárnych pochodní. Na rozdiel od typických bambusových, olejom horiacich pochodní, ktoré vytvárajú škodlivý dym, sú tieto moderné verzie vyrobené z nehrdzavejúcej ocele a skla. Ich LED plameň je bezpečný a pôsobí veľmi realisticky. Automaticky sa zapínajú a vypínajú, nabíjajú sa pomocou slnečnej energie a sú ideálne na umiestnenie v okolí terás, chodníkov či záhrad, ale aj na zvýraznenie vášho obľúbeného miesta v záhrade. (foto: gardeners.com)

Nadupaný mini projektor
Mini projektor Vilinice vám prinesie maximálne potešenie z domáceho kina. Tento LED Full HD projektor s jasom 5500 lúmenov podporuje káblové aj bezdrôtové premietanie zo smartfónov (iOS aj Android). Môžete ho napojiť na veľkoformátové zobrazenie a už si nemusíte objednávať drahé HDMI adaptéry. Vybavený je rôznymi portami (VGA/USB/HDMI/AV/SD/Audio), je vhodný na prepojenie s počítačom, monitorom, televízorom, PlayStation či DVD. Prostredníctvom prenosných počítačov a zariadení ako Fire TV Stick, Roku alebo Chrome Cast môžete sledovať svoje obľúbené relácie na streamovacích platformách, a to vo veľkosti projekcie až do 240 palcov (610 cm). Projektor prekvapí aj dvoma 3W HiFi stereofónnymi reproduktormi so zvukovým systémom SRS, pre dosiahnutie vynikajúceho zvukového zážitku. Dva nezávislé inteligentné ventilátory regulácie rýchlosti prispôsobujú rýchlosť v reálnom čase teplote, minimalizujú spotrebu energie a predlžujú životnosť lampy až na 80-tisíc hodín. (foto: amazon.com)

Minipresso pre kávičkára
Neviete si predstaviť deň bez svojej obľúbenej kávy? Minipresso Wacaco je skvelým artiklom pre cestujúcich, dochádzajúcich za prácou, táborníkov alebo pre všetkých milovníkov kávy, ktorí sa cítia neisto, ak sa nenachádzajú v okruhu 8 metrov od kaviarne. Tento malý prenosný kávovar vytvára lahodné espresso z mletých kávových zŕn pod tlakom 8 barov iba pomocou sily vašej ruky. Kávovar je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele a plastu. Pripravte si svoju lahodnú kávu zo 7 gramov a 70 mililitrov vody. Kedykoľvek a kdekoľvek. (foto: menkind.co.uk)


Možno sa poobhliadnete aj po:

Praktické vychytávky do každého ročného obdobia
Technické vychytávky, ktoré budete chcieť mať stoj čo stoj
Vychytávky pre pohodlie, zábavu a odstresovanie

Facebook Comments