I keď zoberieme do úvahy jeho vzťah k ženám, tak by ste si nato mali najať radšej niekoho iného. Ideálne sám seba.

Topánok nie je nikdy dosť
Ak aj vaša partnerka na otázku, aký darček by k svojmu sviatku chcela, odpovedá, že nič a nedáva svoje želania najavo ani nejakým nepriamym spôsobom (alebo sa vám ho aspoň nepodarilo dešifrovať), zamerajte sa na to, čo má rada. Ak ju ako väčšinu žien baví móda, čo takto ju obdarovať nejakým novým módnym kúskom? Skvelým darčekom môžu byť nové lodičky.

Pri ich výbere sa zamerajte hlavne na výšku a hrúbku opätku. Ak vaša polovička bežne nosí obuv s opätkami a dokáže v nich chodiť ako keby to boli tenisky, nebojte sa lodičiek s vysokými ihličkovými opätkami. Ak má však radšej spomínané tenisky, vyberajte nízke a hrubšie opätky, aby sa jej v nových lodičkách kráčalo čo najpohodlnejšie.

Čo sa farieb týka, voľte skôr neutrálnejšie farby, ktoré sa dajú dobre kombinovať, nech môže tento darček vaša partnerka využívať čo najčastejšie. Vieme, že muži takéto veci pri výbere obuvi neriešia, ale ženy si na tom dajú veľmi záležať.


Doprajte jej kávu ako z kaviarne kedykoľvek bude mať na ňu chuť
Milovníčku kávy zase poteší špičkový kávovar akými sú aj tie značky Jura. Kávovary Jura majú veľmi významné postavenie na trhu automatických kávovarov. Nielenže skvelo vyzerajú, naviac sa jednoducho a intuitívne používajú, vyznačujú sa použitím inovatívnych technológii a samozrejme vysokou kvalitou.

Ak sa vaša partnerka orientuje na trhu s kávovarmi, už podľa značky bude vedieť, že ste jej kúpili skutočnú kvalitu. A ak sa aj v kávovaroch nevyzná, príde nato hneď ako ochutná kávu z nového kávovaru Jura.


Tie najlepšie doplnky výživy pre najvytrvalejšie športovkyne
Ak je vaša partnerka vášnivou športovkyňou, ktorá si dáva záležať nielen na pravidelnom cvičení, ale aj zdravej strave a výžive, určite ju potešíte zásobou kvalitného srvátkového proteínu. Vďaka dostatočnému prísunu kvalitných proteínov nielenže bude jej telo rýchlejšie regenerovať a budovať svalovú hmotu, ale posilní to aj jej imunitu.

Podľa spôsobu spracovania srvátky sa srvátkové proteíny delia na viac druhov. Ak chcete poradiť, ktorý je ten najkvalitnejší, tak je to srvátkový hydrolyzát. A ešte jedna rada. Ak doteraz s vašou partnerkou necvičíte, mali by ste čím skôr začať, nech s ňou vládzete držať krok nielen pri športovaní, ale aj v posteli.

 

Strávte krásne chvíle v prírode
Pokiaľ vaša polovička najradšej trávi čas v prírode, môžete ju potešiť dvoma spôsobmi. Prvým je, že ju zoberiete niekam na výlet. Pýtate sa a kam na výlet? Vedzte, že pri volení lokality nie je dôležitá vzdialenosť od vášho bydliska, ale hlavne to, čo zaujímavé môžete na výlete zažiť. Skvelé a krásne miesta tak môžete nájsť aj vo svojom okolí.

A ak ju chcete potešiť nielen zážitkom, ale aj hmotnou vecou, čo takto obrátiť sa na firmu Swarovski? Počkať, čo majú s prírodou spoločné šperky? Pozor, firma Swarovski, konkrétne Swarovski Optik totižto vyrába aj špičkové ďalekohľady, ktoré potešia každú milovníčku pozorovania prírody a voľne žijúcich zvierat.

 

Facebook Comments