Dievčatá, poznáte náš pánsky magazín BREAK? Prečo ste sa rozhodli pre spoluprácu s nami?

Viviane: Magazín BREAK poznám už dlhú dobu, vždy som si ho kupovala, aby som mohla obdivovať krásne sexi ženy. Teraz tam budem obdivovať samú seba (smiech). Prečo spolupráca? Krásne ženy v magazíne BREAK boli pre mňa inšpiráciou, ako chcem vyzerať, a možno teraz budem inšpirovať niekoho zase ja.

Ema: Áno, poznám a v minulosti som už spolupracovala s magazínom BREAK. Zanechalo to vo mne veľmi pekný dojem, takže keď prišla ponuka na fotenie titulky, nemala som dôvod ju odmietnuť. Lifestylové časopisy si pravidelne nekupujem, ale sem-tam sa ku mne nejaký dostane a vždy tam objavím zaujímavú inšpiráciu alebo rozhovor.

 

Ste mladé, krásne a temperamentné. Obe pracujete ako modelky, sledujete najnovšie módne trendy a svetových návrhárov. Čo pre vás znamená modeling?

Viviane: Od malička som mala náklonnosť k módnym trendom a k modelingu. Vždy som sledovala svetové značky, zbožňujem prehliadky Victoria´s Secret a vždy som sa tým inšpirovala a posúvala o krok vpred. Modeling je moja vášeň.

Ema: Najviac ma bavia módne prehliadky, aj keď ich v poslednom čase nebolo veľa. Pre mňa nie je modeling len o cestovaní a spoznávaní nových ľudí, ale aj o sebarozvoji.

Foto: Mafin Laurincová

Vieme o vás, že ste najlepšie kamarátky a obe vás spojila účasť na Miss Universe 2019. Teraz vás spája aj záľuba v sociálnych sieťach, však?

Viviane: Miss Universe bola jedna z najlepších skúseností v mojom živote. Otvorilo mi to veľa možností a posunulo ma to v živote o veľký krok vpred. V živote a celkovo na sociálnych sieťach chcem ukázať, že všetko sa dá, len treba chcieť, „zamakať“ a ísť si za svojím snom. Áno, sme najlepšie kamarátky, veľa ľudí hovorí, že na súťaži krásy si najlepšiu kamarátku nenájdeš, ale myslím, že my dve sme živý príklad toho, že to ide. V živote si pomáhame, navzájom sa podporujeme a posúvame sa ďalej. Sociálne siete, fotky a stories riešime a komunikujeme spoločne.

Ema: Súťaž mi priniesla úžasné zážitky a priateľstvá, vďaka nej som spoznala aj Viviane. Momentálne ale trávim viac času v Prahe, kde chcem tento rok začať študovať. Verím, že budem úspešná a bude sa mi dariť nielen na sociálnych sieťach a v modelingu, ale aj v škole.

Na spoločných fotografiách pôsobíte veľmi harmonicky ako sestry s výnimkou, že jedna je zmyselná brunetka a druhá žiarivá blondínka. Prečo ste sa rozhodli spojiť sily a prezentovať sa aj spoločne prostredníctvom sociálnych médií?

Viviane: Áno, sme rovnaké, a pritom je každá z nás úplne iná. Každá sme krásna niečím iným. Veľa ľudí nás už berie automaticky ako dvojicu. Myslím, že aj naša spoločná prezentácia má na sociálnych sieťach niekedy ešte väčší úspech. Dokonca sa nám stáva, že sa nás ľudia pýtajú, či vedieme medzi sebou nejaký intímnejší vzťah (úsmev).

Ema: Jednoducho si rozumieme a je pre nás úplne prirodzené, že si pomáhame. Veľa ľudí nám hovorí o našej podobnosti, dokonca si niektorí myslia, že tvoríme pár (smiech). Tá myšlienka je určite pre niekoho vzrušujúca, ale realita je úplne iná, sme iba dobré kamarátky. Keď pridávame spoločne s Viviane posty a stories, istým spôsobom sa dopĺňame a na našich sledovateľov to pôsobí oveľa atraktívnejšie.

Foto: Mafin Laurincová

Byť influencerkou je aj o zodpovednosti a neustálej inšpirácii. Ktoré témy rady komunikujete a čo vás baví na samotnej prezentácii a vytváraní fotografií na sociálnych sieťach a Instagrame?

Viviane: Baví ma prezentovať sa a ukazovať na sociálnych sieťach a instagramových postoch. Verím, že mojimi postami a stories niekoho inšpirujem, možno mladé ženy a možno aj chlapov. Jediné, čo mi zaberie najviac času a niekedy sa nad tým aj rozčúlim, je asi vymyslenie textu pod fotografie a úprava konečnej verzie postu. Som vegánka, ktorá zbožňuje módu a šport, zdravú výživu, rada varím a pečiem vegánske pochúťky, to sú témy, ktoré prevažne komunikujem.

Ema: Bavia ma sociálne siete aj realizácia samotnej fotografie. Samú seba najlepšie poznám, viem čo sa mi hodí, preto väčšina mojich fotiek vzniká pomocou samospúšte. Nerada ale vymýšľam popisy k fotkám, väčšina mojich popisov sa týka počasia, už si pripadám niekedy ako rosnička (smiech). Venujem sa športu, móde, zdravej výžive, keďže som vegetariánka a tiež duševnému zdraviu a nastaveniu mysle.


Čo vás na mužovi zaujme ako prvé?

Viviane: Ako úplne prvú vec si vždy na mužovi všimnem jeho dlane, prsty a celkovo ruky. Neviem, či to je nejaká úchylka, ale zdá sa mi veľmi sexi, keď má muž pekné ruky.

Ema: Čo sa týka mužov, tak ma vždy viac priťahovali tmavšie typy. Som celkom vysoká, takže ako prvé si všimnem výšku. Čo sa týka výzoru, všímam si hlavne zuby a ruky. Ďalej to, ako na mňa pôsobí a čo vyžaruje. Mám rada, keď chlap vie, čo chce a ide si za tým.

Foto: Mafin Laurincová

 

Aké typy chlapov vám najviac imponujú?

Viviane: Zbožňujem, keď je chlap pozorný, všímavý, keď sa o seba stará a je úspešný. Páči sa mi, keď sa vie pekne správať k žene. Imponuje mi sexi chlap, predstavím si vysokého, sebavedomého muža, ktorý má pekný úsmev.

Ema: Imponujú mi chlapi s charizmou a zmyslom pre humor. Dôležitú rolu v tomto smere hrá aj to, aby bol úspešný a vedel, čo od života chce.

Čo je pre vás synonymom vzrušujúceho zážitku?

Viviane: Jeden z najvzrušujúcejších zážitkov v mojom živote je určite finále Miss Universe. Ten pocit, keď sa na vás pozerá milión ľudí a tlieskajú vám, je naozaj krásny a nezabudnuteľný zážitok.

Ema: Vzrušujúci zážitok je pre mňa všetko, kde sa vyskytuje adrenalín. Som typ, ktorý by skočil aj z lietadla.

Foto: Mafin Laurincová


Máme opäť možnosť cestovať. Kde by ste rady strávili letnú dovolenku, máte vysnívanú destináciu?

Viviane: Ja som toho ešte veľa v živote nevidela, ale určite túžim po tom, aby som precestovala čo najviac. Láka ma exotika.

Ema: Milujem cestovanie, obzvlášť s ľuďmi, ktorých mám rada, potom sa cítim dobre všade. Dovolenku by som rada strávila kdekoľvek, kde je teplo a more, ale nemám konkrétnu vysnívanú destináciu. Veľmi rada by som však navštívila Tulum v Mexiku, je tam krásna pláž.

Aký je váš odkaz smerom k mužskému publiku na záver nášho rozhovoru?
Viviane: Správajte sa k ženám tak, ako by ste chceli, aby sa správali k vašim dcéram. A buďte džentlmeni.
Ema: Poviem len jedno. Dôvera. Bez nej to nejde, takže chlapi, vážte si svoje polovičky a nerobte hlúposti.

Foto: Mafin Laurincová


VIVIANE KERSTIN TERSCHAWETZ

– žiarivá blondínka, narodená 7.5.2000 v Bülach ( Švajčiarsko) momentálne žije v Bratislave
– influencerka, 22 100 sledovateľov
– znamenie Býk
– účastníčka Miss Universe 2019
– úspešná modelka
– vegánka, ktorá zbožňuje šport, zdravú výživu a rada varí a pečie vegánske pochúťky
– instagram@viviane_kerstin

Dotazník
Cestovateľský sen: Láka ma exotika.
Obľúbená farba: Čierna.
Najlepší film: Pravá blondínka.
Najobľúbenejší herec: Leonardo DiCaprio.
Najsexi herečka: Jennifer Lopez.
Obľúbené jedlo: Som vegánka, takže zelenina.
Najobľúbenejší drink: Prosecco.
Typická vlastnosť: Cieľavedomosť.
Najkrajší deň v živote: Každý deň.
Najobľúbenejšia modelka: Modelky Victoria´s Secret.
Životné motto:„Neriešim minulosť ani budúcnosť, žijem tu a teraz a užívam si prítomnosť naplno.“

Foto: Mafin Laurincová

EMA MIČKOVÁ
zmyselná brunetka, narodená  25.6.1999 v Trnave momentálne žije v Prahe
influencerka, 23 900 sledovateľov
znamenie Rak
účastníčka Miss Universe 2019
úspešná modelka, ktorá uspela najmä v Grécku
venuje sa športu, zdravej výžive, duševnému zdraviu a nastaveniu mysle
instagram @mickovaema

Dotazník
Cestovateľský sen: Tulum v Mexiku.
Obľúbená farba: Neutrálne farby.
Najobľúbenejšia pieseň: Beyoncé a Jay-Z: Young Forever.
Najsexi herec: Leonardo DiCaprio.
Najlepšia herečka: Angelina Jolie.
Najobľúbenejšie jedlo: Som vegetariánka, takže zelenina.
Obľúbený drink: Prosecco.
Typická vlastnosť: Spontánnosť.
Najkrajší deň v živote: Najkrajší deň ma ešte len čaká.
Najobľúbenejšia modelka: Adriana Lima.
Životné motto: „Skutočné šťastie je užívať si prítomnosť bez obáv z toho, čo prinesie budúcnosť.“

Foto: Mafin Laurincová

Produkcia: Kristína Kucková
Foto: Mafin Laurincová
Vizáž: Patricia Minarik

Neváhajte spoznať ani naše predchádzajúce cover girls:

Erika Barkolová: Nahota mi neprekáža
Single Lula Gachulincová nové známosti nerieši
Dominika Jurena Stará: Zmyselná inak

 

Facebook Comments