Vďaka DS 7 Crossback exkluzívnej limitovanej edícii LOUVRE objavíte kúzlo spojenia umenia a francúzskej dokonalosti. Každý použitý materiál a detail svedčí o inšpirovaní sa svetom Haute Couture. Automobilových nadšencov očaria imidžové vychytávky, originálne a jedinečne prepracované prvky dizajnu exteriéru, ako aj interiéru vozidla. Luxusný interiér NAPPA je inšpirovaný nezameniteľnou eleganciou parížskej opery PALAIS GARNIER. Zamilujete si nádherné kožené sedadlá Nappa čiernej farby, prešívané sedadlá „bracelet“, koženú palubnú dosku a obklad dverí. Interiér sa vyznačuje svojimi unikátnymi prvkami, akými sú tradičné embosovanie s motívom „Clous de Paris“, ovládače vykladané kryštálmi a značkové hodiny B.R.M R180. Zmyslové zážitky umocňujú aj dva 12-palcové displeje a HiFi systém FOCAL Elektra so 14 reproduktormi.

Foto: dsautomobiles.sk

Tento unikátny a inšpiratívny model je ambasádorom umenia. V spolupráci s múzeom Louvre oslavuje ducha avantgardy, zdôrazňuje umenie života a auto sa stáva umeleckým dielom. Otvorte si dvere do múzea Louvre pomocou aplikácie s názvom Deň v Louvre, ktorá je prístupná prostredníctvom 12- palcovej dotykovej HD obrazovky. Vďaka multimediálnej prezentácii objavíte príbeh a tajomstvá 182 významných umeleckých diel, z ktorých každé má svoj vlastný podcast. Vychutnáte si aj darček k vozidlu, kartu „Priatelia Louvru“, ktorá vám zaručí neobmedzený vstup do múzea na jeden rok. Môžete si tak prísť tieto úžasné umelecké diela prezrieť aj „naživo“. Exkluzívny model DS 7 Crossback Limited Edition LOUVRE je pripravený premeniť vašu cestu na bezpečnú a zároveň dokonalú prehliadku umenia.

Foto: ms

V ponuke sú štyri vyhotovenia interiéru nesúce názov „Inspirations DS“, ktoré boli navrhnuté tak, aby vyhoveli individuálnemu vkusu a predstavám každého zákazníka.

Foto: ms

DS 7 Crossback Louvre
Verzia: PureTech 225k S&S EAT8
Prevodovka: automatická 8-stupňová
Zdvihový objem: 1598 cm3
Max. výkon pri ot./min.: 165 kE (224 k)/5500
Spotreba paliva: 7,3 l/100 km
Palivo: benzín
Farba karosérie: modrá Encre metalická
Typ interiéru: DS INSPIRATION OPERA
Exkluzívna a nadupaná sériová výbava
DS Active Led Vision
DS Connected Pilot D
20-palcové disky z ľahkých zliatin Alexandria
Ventilované a vyhrievané masážne predné sedadlá
Značkové hodiny B.R.M R180 na palubnej doske
HiFi systém FOCAL Elektra so 14 reproduktormi
Monogramy LOUVRE, multimediálna prezentácia a celoročná karta Amis du Louvre
Cena: 49 990 eur

 

Foto: ms

Foto: ms

Foto: ms

Foto: ms

Foto: ms

Mohlo by vás zaujať:

DS4 Crossback: Dizajnérsky vydarený kúsok ponúkajúci individualitu, ale…
Stellantis: Nový gigant na automobilovej mape
Citroën DS E-Tense. Adrenalínový šporťák na baterky

Facebook Comments