Texas – Hi
Škótska formácia sa hlási jubilejným desiatym albumom, na ktorom nájdete tucet piesní. A niektoré prekvapia. Napríklad tá titulná, na ktorej hosťovali legendárni americkí raperi Wu-Tang-Clan alebo celkom prvá (Mr Haze) v disco rytme. Počuť budete aj country či soul, nuda nehrozí.

F9 – The Fast Saga (Original Motion Picture Soundtrack)
Akčná filmová chuťovka Fast and Furious si dáva záležať aj na výbere sprievodnej hudby. Správny rytmus vie pekne vybičovať dej. Deviate pokračovanie má 14 hudobných trackov s dĺžkou 39 minút, na ktorých sú mená ako The Prodigy, RZA, Lil Tecca, Kevin Gates a mnoho ďalších. Občasná nadávka v angličtine či španielčine nevadí. A film? Dom Toretto bude čeliť hriechom minulosti.

Billie Eilish – Happier Than Ever
Na 30.7.2021 si mladá americká speváčka a skladateľky pripravila vydanie druhého štúdiového albumu. Ten nadväzuje na debutový album When We All Fall Asleep, Where Do We Go? z roku 2019. Štyri single predznamenávajú ďalších 12 songov, ktoré vám vydržia hrať 56 minút. Nahrávalo sa na prelome rokov 2020 – 2021. Všetky skladby napísala Billie spolu s bratom Finneasom a produkovala ich vlastná spoločnosť. Povinná jazda pre mladú generáciu, ktorá si ide hudobne na vlne electro – emo – teen – indie popu.

BONUSOVÉ VIDEOKLIPY

Atmosféra nočného klubu v prevedení zúfalci na love vs. babenky na love. To je nový uletený klip Bomba, ktorý vznikol spoluprácou kapiel Sematam a S Hudbou Vesmírnou.

Dominika Mirgová sa naplno pustila do práce. Len 6.6. vypustila klip ku skladbe CDCN, a presne po dvoch týždňov je tu video k letnej piesni Večnosť.

Porcelán, to je čerstvý (atypický art) klip od Majselfa.

DJ Hajtkovič + Kali + Ego = Cítim sa. Ukážkový príklad, ktorého skúšku správnosti si urobíte len posluchom.

A ešte mladá talentovaná dáma, pri ktorej ulahodíte sluchu a dobre sa na ňu pozerá. Ariana Grande – pov

Len tak do slúchadiel:

Silná dámska hudobná volenka pre každé ucho
Zvučné gitary a svieži rap na letnú náladu
Začiatkom júna repráky poriadne dunia

Facebook Comments