Rukavice s LED svetlom
Mať rukavice s LED osvetlením je ako mať handsfree baterku. Elastické LED rukavice bez prstov sadnú väčšine dospelých mužov a žien. Bezprstové rukavice nebránia pohybom prstov, takže si ani nevšimnete, že ich máte na sebe. LED korálky na končekoch palca a ukazováka sú napájané prémiovými batériami a poskytujú jasné svetlo. Ocenia ich domáci majstri, elektrikári alebo mechanici pri práci, opravách, montážach v tmavých stiesnených priestoroch alebo pri iných vonkajších činnostiach, ktoré si vyžadujú dobré svetlo. Už nebudete musieť nikoho žiadať, aby vám pomohol držať baterku a niekam posvietiť. LED rukavice sa hodia aj na nočný rybolov, nočné behanie, kempovanie, turistiku alebo prechádzky so psom, preto môžu byť vhodným darčekom nielen pre mužov, ale aj pre ženy. (foto: amazon.com)

Nanodry uterák
Ultraľahký a neuveriteľne kompaktný uterák NanoDry je pripravený nahradiť uterák vyrobený z bavlny alebo mikrovlákna. Uterák z nanovlákna, s vláknami ešte tenšími ako mikrovlákna, dokáže absorbovať vlhkosť rovnajúcu sa 2,3-násobku jeho hmotnosti. Antimikrobiálny strieborný povlak ničí baktérie a vydrží aj opakované prania. Odvetrávaný silikónový kufrík má karabínovú sponu, ktorou sa dá pripevniť k taške alebo priamo k uteráku. Vďaka nanovláknovému rýchloschnúcemu materiálu ho po použití stačí zavesiť a po pár minútach je opäť suchý. Aby si zachoval svoje vlastnosti, je potrebné prať ho v rukách teplou vodou. (foto: uncommongoods.com)

Sada na holenie pre džentlemana
Holenie môže byť štýlové aj u vás doma, nielen v barberskom salóne. The Ultimate Gentlemen’s Shave Set je štýlová a zároveň klasická 4-dielna súprava na holenie. Obsahuje holiaci strojček „Mach 3“ (čepele nie sú súčasťou balenia), chrómovanú misku alebo misku na mydlo, kefu na holenie, vyrobenú zo 100 % jazvečích vlasov a chrómový stojan. Pridajte svojej každodennej rutine holenia trochu šmrncu a elegancie. Kefu na holenie môžete personalizovať ľubovoľnou iniciálou, vďaka čomu sa zo sady stáva ideálny darček pre muža, ktorý má štýl. (foto: gifts.com)

Nahrávajte videá ako profesionál
Radi by ste si pri športe, výletoch do prírody alebo len tak pre spomienky zhotovili video, no trápi vás, že je váš záznam amatérsky či nepozerateľný? Zabudnite raz a navždy na roztrasený obraz videa. Gimbal pre smartfón DJI Osmo Mobile 3 posunie vaše videá na profesionálnu úroveň. Je to kompaktný a inteligentný stabilizátor smartfónu s novým skladacím dizajnom a mnohými novými funkciami. Trojosý stabilizovaný kardan je vybavený motormi, ktoré poskytujú plynulé reakcie v reálnom čase a eliminujú nežiaduce pohyby fotoaparátu. Osmo Mobile 3 obsahuje množstvo funkcií, ktoré vám umožnia vlogovať a snímať obsah po celý deň vrátane ovládania gestami, Dolly Zoom, panorámy, spomaleného pohybu, timelapse, hyperlapse, športového režimu, príbehového režimu a praktického pohodlia. Balenie obsahuje DJI Osmo Mobile 3 so vstavanou batériou, napájací kábel, úložné puzdro, remienok na zápästie, protišmykové podložky, statív Osmo Grip a prenosné puzdro Osmo. (foto: store.dji.com)

Mohlo by vás zaujať:

Praktické vychytávky do každého ročného obdobia
Technické vychytávky, ktoré budete chcieť mať stoj čo stoj
Vychytávky pre pohodlie, zábavu a odstresovanie

Facebook Comments