Renomovaná spoločnosť prináša svoje meno po prvýkrát do sveta rezidenčných nehnuteľností v centre amerického Miami, kde bude tento luxusný projekt lákať svojich potenciálnych obyvateľov a investorov.

Foto: Aston Martin

Exkluzívny projekt
Rezidenčná budova Aston Martin Residences, ktorej výstavba sa začala v roku 2017, sa bude rozprestierať na 66 poschodiach pri nábreží exkluzívnej lokality. Veža v tvare plachetnice bude pozostávať z 391 luxusných bytov s nadštandardným zariadením s rozlohou až 4000 metrov štvorcových. V ponuke sú luxusné apartmány, penthousy, ale aj honosný trojpodlažný dom. Všetky typy ubytovania sú presklené od podlahy až po strop a každý bol navrhnutý so špičkovými kuchyňami a s prvotriednymi podlahami z bieleho mramoru. Všetky balkóny v budove s porcelánovými podlahami a skleneným zábradlím ponúkajú svojim majiteľom nádherný výhľad na okolie a oceán.

Foto: Aston Martin

VIP služby
K rezidencii patrí rozľahlé parkovisko, 24-hodinová exkluzívna obsluha s komorníkom a s digitálnym prepojením na recepciu, ktorá je obyvateľom nepretržite k dispozícii. Luxusná výstavba ponúka priestor s rozlohou až 4000 metrov štvorcových na štyroch poschodiach, kde sa nachádza strešný bazén, luxusné kúpele, fitnescentrum, bar, salónik, súkromná jedáleň a grand salon na spoločenské príležitosti. Ako súčasť projektu rezidencie Aston Martin postupne pribudne marína s prístavom, s priamym prístupom k oceánu, plážovým klubom a obsluhou. Strategická lokalita umožní obyvateľom priamy peší prístup do múzeí, parkov, obchodov, barov a reštaurácií. Centrum Miami je jednou z najrýchlejšie rastúcich častí mesta, rezidencia Aston Martin poskytuje ideálne miesto na preskúmanie jeho rušného okolia.

Foto: Aston Martin

Úspešný predaj
Jej výstavba sa začala už v októbri 2019 a dokončenie stavby je momentálne naplánované na rok 2022. Plán ukončenia projektu a termín oficiálnej kolaudácie bude v roku 2022. Predaj rezidenčných jednotiek sa súčasne dostal nad očakávania, kedy sa v roku 2019 predalo prvé strešné sídlo s rozlohou 930 metrov štvorcových. Dnes je predaných viac než 60 % ubytovacích jednotiek, pričom ceny apartmánov sa pohybujú od 800-tisíc eur až po 42 miliónov eur za luxusnejšie penthousy.

Mohlo by vás zaujať:

Filtration: Monumentálna a ekologická architektúra
Zelený vežiak budúcnosti: Ekspozita
Parkovanie v dizajnérskom skvoste len kúsok od Slovenska

Facebook Comments