Transparentný reproduktor
Možno ste už pátrali po zvukovom systéme, ktorý by bol kompatibilný so všetkými vašimi zariadeniami. Ak áno, upriamte svoju pozornosť na tento minimalistický „transparentný reproduktor“ so vstavaným aktívnym zosilňovačom. Bol navrhnutý pre ostrý, vyvážený a plný zvuk a je vyrobený z čierneho hliníka a tvrdeného skla. Hudbu streamuje s technológiami Bluetooth aj True Wireless, ktorá umožňuje používať dva reproduktory súčasne. Vďaka kompaktným rozmerom reproduktora (20,5 x 26,5 cm) ho ľahko pripevníte na stenu za pomoci dodávanej montážnej sady. Okrem nej je súčasťou balenia dlhý a krátky pomocný a napájací kábel s viacerými adaptérmi. (foto: mrporter.com)

Čaj so sebou
Vyberte sa do prírody, vezmite si so sebou dômyselný hrnček a vychutnajte si čaj tak, akoby ste boli u seba doma. Zvoľte si pri príprave vášho obľúbeného čaju najvhodnejší režim lúhovania. Vložte sypaný čaj do priehradky so sitkom alebo priamo do hrnčeka pre jeho intenzívne vylúhovanie. Dvojstenná izolácia hrnčeka z nehrdzavejúcej ocele udrží teplotu obsahu, horúcu aj studenú, približne počas šiestich hodín. Bez obáv, že sa vám jeho obsah vyleje, ho môžete vložiť do tašky či batohu. Hrnček „tea to go“ stačí umyť jemným saponátom v teplej vode a je pripravený na ďalšiu šálku obľúbeného čaju. (foto: uncommongoods.com)

Skladacia rýchlovarná kanvica
Táto skvelá nová skladacia rýchlovarná kanvica je ideálna na cesty, v obytných automobiloch, hoteloch alebo kdekoľvek, kde potrebujete rýchlo uvariť vodu na čaj či kávu. Vďaka skladaciemu silikónovému hrncu, bezpečnom pre potraviny, je priestorovo nenáročná. V zloženom stave má výšku len päť centimetrov. Vyhrievaciu dosku a veko rýchlovarnej kanvice vyrobené z nehrdzavejúcej ocele a pol litra vody v nej uvaríte iba za 3 minúty. Ak teplota vody klesne pod 75 stupňov Celzia, voda sa ohreje sama. Kanvica je navyše vybavená ochranou proti varu nasucho a v spodnej časti kanvice prepínačom duálneho napätia (110 V/220 V), takže ju môžete použiť na celom svete. Dostupná je v modrej, čiernej, ružovej, červenej a bielej farbe a dodáva sa s praktickým prenosným puzdrom.  (foto: amazon.com)

Servírovacia doska
Patríte medzi organizátorov večierkov alebo ste typ, ktorý si večer sadne k televízoru a chce zrelaxovať pri pohári vína a syrovej hostine? Otázka, kam uložiť svoje nože na syr, dlho trápila aj tých najnáročnejších domácich zabávačov a pôžitkárov. Táto praktická syrová doska z bambusového dreva ponúka inteligentné riešenie šetriace priestor – skrytú priehradku až pre štyri nože na syr, ktoré sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele a sú súčasťou balenia. Doska je navyše doplnená o drážku na crackery a keramickú misku na olivy alebo dipy. Spravte si počas občerstvenia na stole poriadok a šetrite miesto. (foto: uncommongoods.com)

Mohlo by vás zaujať:

Technické vychytávky, ktoré budete chcieť mať stoj čo stoj
Vychytávky pre pohodlie, zábavu a odstresovanie
Jarné vychytávky pre telo aj zmysly

Facebook Comments