Wreckfest
To, čo si nemôžete dovoliť v realite ponúka práve táto demolačná videohra. Narážanie, vytláčanie z dráhy, spálené gumy, rozbité autá, a za to všetko ešte aj odmena? Vitajte na deštrukčných pretekoch. V kariérnom móde na vás čakajú nové autá či vylepšenia náhradných dielov. Rôzne americké – európske – ázijské „približovadlá“, osobáky, dodávky, autobusy či kamióny – všetko čo má motor a kolesá môže vyraziť na zbesilú trať, kde lietajú plechy ako listy v jesennom vetre. Zábavnou chuťovkou je prítomnosť tzv. „ragdool fyziky“, kde vymrštené postavy budú veselšie dopadať na tvrdý povrch. Nádrž je už plná.

Platforma: PC, PS4, PS5, Xbox
Dostupné od: 3.6. 2021


Sniper: Ghost Warrior Contracts 2

Jeden výstrel – jeden mŕtvy. Tento akčný postup sa vám bude hodiť v prípade, ak sa rozhodnete herne premiestniť do kože nájomného žoldniera Ravena na Blízky východ. Na mieste, kde neplatia zákony je pre vás v singleplayeri pripravených pár zaujímavých kontraktov. V taktickej strieľačke od CI Games primárne likvidujete pridelené ciele na veľké vzdialenosti (občas aj na 1000 metrov), ale aby to nebolo jednotvárne, občas prevetráte aj sekundárne a chladné zbrane. Na piatich rozsiahlych mapách plníte hlavné aj vedľajšie misie. Pomáhať vám bude slušný zbrojný arzenál, a naopak postup okorení umelá inteligencia. Vývojári chceli do hry priniesť čo najrealistickejší zážitok. Váš lov na zločinecký syndikát môže začať!

Platforma: PC, PS4, PS5, Xbox
Dostupné od: 4.6. 2021


The Elder Scrolls Online Collection: Blackwood

Kolekcia obsahuje základnú hru, novú kapitolu Blackwood a aj predchádzajúce kapitoly (Greymoor, Elsweyr, Summerset, Morrowind). Hru začínate vytvorením vlastnej RPG postavy. Po otvorenom svete od imperiálnych miest cez temné močiare môžete ísť na prieskum osamote alebo s partiou herných priateľov. Chcete len preskúmavať mapu, alebo rovno bojovať s drakmi či sa postaviť Princovi Skazy? Výber je na nás. Novým hráčom je dostupný kompletný obsah, a tak medzi dobrodružstvami môžu ľubovoľne prechádzať.

Platforma: PC, PS4, Xbox
Dostupné od: 8.6. 2021

Herné tipy na herné mašiny:

Takto sa pozná nadšený jazdec dušou aj telom
Tipy na májové videoherné radovánky
V týchto videohrách vám nedajú víťazstvo zadarmo

Facebook Comments