Ovi, Alexander Veľký či veľká osmička
Tridsaťpäťročný ruský hráč je najúspešnejší strelec v ľadovom hokeji vo svojej generácii, ktorý v roku 2020 nastrieľal vyše 700 gólov. Okrem neho tento obdivuhodný úspech dosiahlo iba sedem ďalších hráčov v histórii športu a zároveň sa žiadny iný súčasný hráč z NHL nepriblížil k jeho skóre. V roku 2018 dosiahol ďalší z veľkých úspechov, keď Ovečkin priviedol tím Washington Capitals k vôbec prvému zisku Stanleyho pohára. Najnovšie hodinky značky Hublot sú symbolom Alexandrových úspechov a oslavy jeho výnimočnej športovej kariéry.

Spolupráca
Hokejová superstar a milovník hodiniek bol nadšený zo spolupráce na ikonickom modeli hodiniek Big Bang Unico, ktoré patria zo značky Hublot medzi jeho najobľúbenejšie. Sú odvážne, inovatívne, technicky prepracované a perfektne sedia na zápästí. Kapitán hokejového tímu Washington Capitals bol poctený, keď ho luxusný výrobca hodiniek oslovil k výnimočnej spolupráci. Vtedy dostal príležitosť podeliť sa s hokejovými fanúšikmi o príbeh ikonického dizajnu.

Limitovaná edícia
Jedinečný model Hublot Big Bang Unico Red Carbon Alexander Ovechkin má ľahké puzdro z uhlíkových vlákien, ktoré sú spojené s jasne červenými vložkami a červeným remienkom na suchý zips alebo voliteľným gumeným remienkom v čiernom variante. Červené akcenty pozostávajú z mikrosklených vlákien použitých na spevnenie kompozičného materiálu, z ktorého je puzdro vyrobené. Pri príprave kompozitu boli všetky vlákna spojené lepidlom tónovaných so živicou. Sila a odolnosť týchto hodiniek odráža rovnaké atribúty, ktorými sa Ovečkin počas svojej kariéry preukázal. Červená farba hodiniek a červená, modrá a biela farba ručičiek boli navrhnuté na počesť ruského dedičstva Ovečkina a rovnako odrážajú ruskú štátnu vlajku a dres jeho súčasného tímu Washington Capitals. Prvok, ktorý robí hodinky ešte špeciálnejšími, je logo Veľkej osmičky vo forme číslice 8 na jeho ciferníku a na zadnej strane zafírového puzdra je Alexandrov podpis. Čerešničkou na torte a súčasťou hodiniek je hokejový puk s vlastnoručným podpisom hokejovej legendy.

Foto: Hublot

Mohlo by vás zaujať:

Darth Vader ich vraj miluje. Hodinky vzdávajú poctu novým Star Wars
Pre pilota lietadla jasná povinnosť. Hodinky IWC Timezoner Chronograph
Hodinky Legacy Machine Perpetual. Večný kalendár ako mechanický zázrak

Facebook Comments