Thalía – Desamorfosis
Mexická speváčka a latino diva Thalia si pripravila novinku na nadchádzajúce leto. Štrnásť tanečno pohodových skladieb z jej už 17-teho albumu je nahraných v štýle popu, elektroniky a raggaetonu. Štvrtý singel Mojito bude určite zaradený na každom plážovom trackliste.

Pink – All I Know So Far: Setlist
Americkú speváčku a skladateľku Pink sa nedá prehliadnuť ani výzorom, ani hlasom. Až 16 stopový album je zvukovým sprievodom k jej pripravovanému dokumentu All I Know So Far, ktorý bol uvedený 21.5. 2021. Film vychádza zo speváčkinho života a kariéry, a bol predstavený ako list jej dcére Willow plný rád. Lyricky sa pieseň zaoberá témami vytrvalosti a sily tvárou v tvár nepriazni osudu. Mama Pink má stále paru, čaká vás 69 minút dobrej hudby s veľkým H.

London Grammar – Californanin Soil
Tretí radový album skupiny sa tematicky zaoberá kontrolou nad vlastným životom. „Predstavujete si, aký úžasný musí byť úspech. A možno ho dosiahnete a vidíte ho zvnútra, pýtate sa: Prečo to nijako neovládam? Prečo to ani nemôžem nijako ovládať? A súvisí to nejako s tým, že som žena? Ak áno, môžem to urobiť inak? „ povedala speváčka Hannah Reid.

Scooter – God Save The Rave
Nemecká techno legenda jubiluje, veď album God Save The Rave je už dvadsiaty. Medzičasom klávesáka a producenta Phila Speisera nahradil Sebastian Schilde, inak však nič nové pod slnkom. Fanúšikov techna, ravu, jumpstylu a EDM čaká pätnástka skladieb a cover verzia piesne Wand´rin´Star. Album je doplnený o druhý disk s jeho vlaňajším predchodcom I Want You To Stream!


BONUSOVÉ VIDEOKLIPY:

Oficiálna hymna pre EURO 2020. Majstrovstvami Európy vo futbale sa budú niesť tóny skladby We Are The People v podaní U2 a Martina Garrixa.

Koncom roka 2020 vydala Veronika Strapková album Nová naspievaný v slovenčine. Nedávno pridala aj rovnomennej skladbe klip.

Top slovenský raper Kali vypustil horúcu videonovinku o svojom dozretí. V skladbe Asi to bude vekom sa nájde veľa chlapov.

Fajn tóny:
Neočakávaná medzidruhová hudba s The Kiffness
Máj hudby čas, nasaďte si slúchadlá opäť raz
Keď sa mesiac láme, čerstvú hudbu spolu dáme

Facebook Comments