Sympatická kráska, ktorá momentálne žije v Istanbule, pochádza z východného Slovenska, zo Sniny. „Je to malé mestečko, kde sa každý s každým pozná a zdraví, všetci vedia o všetkých a aj to má svoje čaro, no ja mám radšej veľké mestá. Ak sa raz budem chcieť usadiť na Slovensku, tak to bude v Bratislave,“ prezrádza nám Teri, ktorá žila nejaký čas v Dubaji a v Anglicku.

Všestranná kráska
Od detstva je vraj hyperaktívna a to jej zostalo až dodnes. Ako sama hovorí „Mala som asi desať krúžkov a z toho päť hudobných: klavír, kostolný zbor, balet, hip-hop, spoločenské tance, latinčina, angličtina a ďalšie. Musím sa priznať, že až doteraz milujem hudbu a v puberte sa k tomu pridal aj šport. Baví ma behanie, tenis, fitness, korčuľovanie a volejbal. So športom súvisí aj zdravá strava, ktorej som sa začala venovať asi v štrnástich rokoch. Dokonca som mala aj osobitný účet na Instagrame, kde som pridávala recepty jedál a tipy, ako sa zdravo stravujú modelky.“

Modelka s rozumom
Teri popri modelingu študuje na vysokej škole Univerzity Komenského na Fakulte prírodných vied. Titul bakalára ale získala na UMB v Banskej Bystrici. Podľa jej vlastných slov ju škola veľmi baví a vždy chcela mať ukončené najvyššie možné vzdelanie, pretože nikdy neviete, čo vám život prinesie. Študuje vraj jeden z najkrajších odborov, biológiu a geografiu. Zameranie, kde sa dozvie veľa o prírode a svete. Táto kombinácia sa jej mimoriadne hodí aj do sveta modelingu. Ten je pre ňu prácou snov. I keď sama priznáva, že tento sen má aj svoju odvrátenú tvár. „Často meníte miesto svojho pôsobenia a trávite málo času so svojou rodinou a priateľmi. To býva náročné hlavne pre mladé začínajúce modelky. Pre mňa to už ale nie je problém pretože som si vytvorila pevné kamarátstva v rôznych kútoch sveta.“ V roku 2019 sa Teri prihlásila do súťaže Miss Slovensko, kde vyhrala titul Miss Avéne. Šikovná Teri sa popri škole a modelingu venuje aj vlastným projektom. Miluje módu a oblečie si na seba prakticky všetko. Nepotrpí si iba na svetoznáme značky a luxus. Rada nosí aj kúsky, ktoré si jej mama šila, keď bola ešte mladá. Nepodporuje fast fashion a retro style si preto vie vytvoriť aj týmto spôsobom. Vo svete sa stretáva len s kladnými ohlasmi.

Splnené túžby
Krásna Teri verí, že sa jej raz podarí otvoriť si zdravú reštauráciu, pretože vraj každého baví niečo iné a ju teší, keď sa ľudia stravujú chutne a zdravo. Všetky menšie túžby si pomaly plní, pretože žijeme len raz. Túžby sa majú plniť a o snoch sa nemá iba snívať! Aj preto plánuje odletieť do Ameriky, kde má podpísať nový kontrakt s agentúrou. Veľa šťastia, Teri!

Foto: Lenka Kandravá Imrichová

Foto: Lenka Kandravá Imrichová, Noblesa styling
Makeup & vlasy: Kat Hanzen z AKAT studio


Určite vás zaujmú “jej kolegyne”:

Vychádzajúca hviezda: Michaela Budáčová
Vychádzajúca hviezda: Janka
Vychádzajúca hviezda: Ema Mičková

Facebook Comments