Nenechajte si „vyfučať“ radosť z jazdy
Smart akumulátorová prenosná pumpa s LED svietidlom Orava PUMP-1 si hravo poradí s dofúkaním pneumatiky auta, motorky aj bicykla. Zvládne to expresne vďaka hadičke s 3 násadami pre rôzne ventily a maximálnemu hustiacemu tlaku 120 PSI v 4 rôznych režimoch hustenia. Vďaka automatickej detekcii tlaku zobrazuje na LCD displeji aktuálnu hodnotu tlaku v pneumatike. Stačí nastaviť cieľovú hodnotu, nafukovanie začne a automaticky skončí po dosiahnutí želanej hodnoty. Je kompaktná, jednoducho sa prenáša a nezaberie veľa miesta. V príslušenstve má nabíjací USB kábel a vrecúško pre hygienický transport aj počas divokej jazdy na zablatených horských cestách. Vďaka zabudovanému LED svetlu vás nenechá „v štichu“ ani potme. Môže byť vaša za 59 €. (foto: orava.eu)

Preniká. Oživuje. Pretvára
Inšpirovaná priekopníckymi ideami Dr. Paula Niehansa a opierajúca sa o poznatky z biológie pleti, značka La Prairie vytvorila vedu o Haute- Rejuvenation, ktorá sa stáva absolútnou podstatou platinovej kolekcie Platinum Rare Collection. S pribúdajúcimi rokmi sa bunková činnosť spomaľuje a základné bunky produkujú menej nových buniek. Zároveň sa znižuje syntéza dôležitých komponentov v mimobunkovej štruktúre. Pleť je menej pevná, odolná, pružná a stráca svoj objem. Vzácna platinová kúra Platinum Rare Haute-Rejuvenation Protocol bola navrhnutá tak, aby pôsobila proti týmto následkom veku v troch fázach. Najprv zloženie kúry dočasne zvláčni bariéru pleti, aby mohlo optimálne doručiť aktívne zložky do jej vnútra. Takto dokážu zložky rozvinúť vnútri pleti svoj plný potenciál pre ohromujúci výsledok. (foto: fann.sk)

Keramický zosilňovač
Dodajte svojmu streamovanému zvuku sviežu akustiku pomocou keramického zosilňovača telefónu z dielne Heather a Myles Geymanovcov. Vyrába sa v Pittsburghu v Pensylvánii ručným vylievaním kameninovej keramiky. Eleganciu mu dodáva spojenie klasického materiálu, modernej formy a dokonalého remeselného spracovania. Jeho tvar je navrhnutý tak, aby poskytoval zvuku vášho telefónu bohatší, teplejší a plnohodnotnejší zvuk. Jeho škvrnitá biela farba bude pútať pozornosť vo vašej kancelárii alebo v kuchyni. Keďže nepotrebuje elektrinu, káble mu neuberajú na elegantnej sochárskej podobe. Stačí vložiť telefón do štrbiny a užívať si zosilňovač ušami a očami. (foto: uncommongoods.com)

Viacfarebná podlahová lampa
Možno si poviete, že je nemožné vidieť východ slnka vo večerných hodinách alebo tropické vody ďaleko od brehu. S elegantnou LED podlahovou lampou však môžete tieto upokojujúce farby vidieť, a to kedykoľvek budete chcieť. Pomocou diaľkového ovládača môžete upraviť jas a farbu svetla výberom z viac ako 300 efektov a 16 miliónov rôznych odtieňov, vrátane kombinovania viacerých farieb. Minimalistický hliníkový rám lampy sa v priestore prakticky stratí. Ak máte obavy, že by sa mohla prevrátiť, nebojte sa. Je vybavená stabilnou základňou a gumenými protišmykovými podložkami. A ešte jedna skvelá informácia. K jednému diaľkovému ovládaniu môžete pripojiť až 10 žiaroviek. (foto: uncommongoods.com)

 

Mohlo by vás zaujať:

Technické vychytávky, ktoré budete chcieť mať stoj čo stoj
Vychytávky pre pohodlie, zábavu a odstresovanie
Vychytávky na home office: Spríjemnite si nimi prácu

Facebook Comments