Foto: extans.design

Exkluzivita, kvalita, odolnosť
Anglická dizajnová spoločnosť Extans Design vyrába jedinečné a ikonické bicykle už od roku 2015. Ich tajomstvo úspechu sa ukrýva v netradičnom spôsobe výroby s výnimočným citom pre detail. Výsledkom sú ultramoderné a unikátne bicykle v minimalistickom štýle s vysokou odolnosťou, ktoré boli navrhnuté, aby svojimi kvalitami vyplnili medzeru na trhu s modernými bicyklami. Každá nová edícia bicyklov je limitovaná, čím sú ich produkty ešte exkluzívnejšie. Názov firmy Extans pochádza zo starého latinského slova „extant“, ktorého preklad znamená „stále existujúci“. Tento význam skvele vystihuje filozofiu spoločnosti, výrobky boli navrhnuté tak, aby dlho vydržali a odlišovali sa od ostatných.

Foto: extans.design

Ikonický dizajn
Okrem štýlu sa kladie dôraz na vysokú kvalitu. Používajú sa len tie najlepšie sofistikované materiály a komponenty, aby sa pri jazde zaručila bezpečnosť a spoľahlivosť. Spoločnosť nedávno predstavila na trh ich najnovší luxusný model Akhal, ktorého názov bol inšpirovaný od jedného z najstarších a najvzácnejších koní na svete Achaltekína. Inšpirácia pochádza z jeho elegancie s výrazným kovovým leskom. Model Akhal má ľahkú kovovú štruktúru z uhlíkových vlákien, ktorá poskytuje pohodlnú jazdu a tlmenie vibrácií. Všetky ostatné konštrukčné diely sú z hliníka. Bicykle sú ručne vyrobené vo Veľkej Británii podľa najvyššieho európskeho štandardu.

Foto: extans.design

Radosť z jazdy
Bicykle Extans svojim majiteľom prinášajú dokonalý vizuálny zážitok ikonickej siluety a elegantných línií. Všetky produkty patria do limitovaných edícií, v ktorých sa pravidelne predstavujú inovatívne charakteristické črty nového produktu. Najvyššou prioritou spoločnosti je inovácia, kreativita a exkluzívnosť, aby si vďaka týmto kvalitám mohli naďalej získavať priazeň milovníkov bicyklov, ktoré by splnili ich najvyššie očakávania.

Mohlo by vás zaujať:

Ako si vybrať správny bicykel, na čo nezabudnúť a kde vám poradia
Extrémna cyklo chuťovka, ktorú si rád pozrie aj vás bicykel
Ochráňte svoj bicykel proti krádeži: Zvoľte správny zámok

Facebook Comments