Stále teplá pizza
Studená pizza sa hodí, keď ste na cestách, ale ak ste doma alebo hostíte pár priateľov, určite by ste chceli, aby pizza vydržala dlho teplá. Tento ohrievací kameň predstavuje vkusný spôsob, ako udržať pizzu dobre zohriatu, občerstvenie teplé alebo pečené predjedlá horúce. Je bezpečný aj pre použitie v rúre či na vonkajšom grile. Vyrobený je z kordieritového kameňa, prírodného minerálu, ktorý vyžaruje teplo rovnomerne. Po uvarení jedla alebo jeho naservírovaní kameň jednoducho položte na liatinový stojan. Čajové sviečky udržia každé jedlo teplé. Súprava sa ľahko používa a ešte ľahšie čistí. Po použití ju stačí opláchnuť teplou vodou a podstavec očistiť utierkou. (foto: uncommongoods.com)

Smart nočný stolík
Futuristický nočný stolík značky Sobro v sebe spája niekoľko inteligentných funkcií. Je vybavený termoelektrickou zásuvkou na chladenie nápojov v mini chladiacom priestore, bezdrôtovou nabíjacou podložkou, stereofónnymi Bluetooth reproduktormi, čelnou LED nočnou lištou, zadným LED náladovým osvetlením, úložnou zásuvkou, zásuvkou na notebook alebo časopis. Okrem toho disponuje dvoma USB portami, dvoma portami USB-C a dvoma zásuvkami na zadnej strane. Má dokonca aj vlastnú aplikáciu, ktorou ho môžete ovládať prostredníctvom svojho smartfónu. Ak sa chystáte spať, môžete použiť aplikáciu na prehranie upokojujúceho bieleho šumu cez reproduktory stolíka a nastaviť inteligentné osvetlenie tak, aby ráno simulovalo východ slnka. Keď sa zobudíte uprostred noci, predné osvetlenie vás vycíti a osvetlí vám cestu. Aplikácia umožňuje ovládať farbu podsvietenia alebo ju nastaviť na párty režim pre synchronizáciu svetiel s hudbou. (foto: sobrodesign.com)

Hudobný difuzér
Hľadáte vo svojom živote rovnováhu? Venujete sa relaxácii alebo chcete začať? Potom by ste mali vyskúšať tento úžasný aromatický difuzér. Jedinečný a štýlový difuzér Five Sense je vyrobený ručne z javorového tvrdého dreva a ručne fúkaného skla. Okrem toho, že zvlhčuje vzduch a osviežuje ho rozprašovaním čistých éterických olejov do ovzdušia, hrá tradičnú čínsku hudbu a osvetľuje priestor upokojujúcim LED osvetlením. Navyše ho môžete ovládať pomocou priloženého diaľkového ovládania aj z pohodlia svojej postele. (foto: greenhead.com)

Retro roadster
Roadster Vintage Electric má veľmi elegantný dizajn a pôvabnú konštrukciu. Výrobca do tohto luxusného modelu elektrobicykla cielene zabudoval množstvo vynikajúcich detailov. Predné zavesenie kolies zaisťuje hladkú a príjemnú jazdu, podmanivý hydroformovaný hliníkový rám zabezpečí maximálne pohodlie. Elegantný LED svetlomet s nádychom minulosti dokonale osvetlí cestu v noci. Nenechajte sa však oklamať len štýlovým prevedením. Tento elektrobicykel je vybavený batériou s výkonom 1123 W a na plné nabitie dokáže prejsť až 120 kilometrov. Úplné nabitie batérie trvá len 4,5 hodiny. V režime Race môžete vďaka zadnému motoru dosiahnuť rýchlosť až 60 kilometrov za hodinu. Obrovským plusom sú aj regeneratívne hydraulické kotúčové brzdy. (foto: vintageelectricbikes.com)

Mohlo by vás zaujať:

Vychytávky pre pohodlie, zábavu a odstresovanie
Vychytávky na home office: Spríjemnite si nimi prácu
Praktické vychytávky pre športovo založených jedincov

Facebook Comments