Klokaní stolík
Klokaní stolík sa môže stať kúskom zariadenia vášho bytu, ktorý ozvláštni ktorúkoľvek miestnosť. Nielen vám, ale aj vašim návštevám spraví náladu a vyčarí úsmev na tvári. Tento príručný stolík patrí medzi náladové domáce dekorácie inšpirované zvieratami. Poslúži ako rovná plocha pre váš obľúbený drink, pivo, knihu či diaľkové ovládanie. Okrem toho ponúka praktické predné vrecko na uskladnenie obľúbených novín či časopisu. Stolík ručne vyrábajú remeselníci z ostrova Bali z recyklovateľného kovu, pričom socha klokana je vysoká približne 78 cm.(foto: plowhearth.com)

Katalytická lampa
Prevoňaný domov, prečistený vzduch a štýlový bytový doplnok – to všetko v jednom. Reč je o katalytickej lampe, ktorá získava čoraz viac na popularite pre svoje výnimočné vlastnosti. Ako už naznačuje samotný názov, katalytická lampa funguje na princípe katalytického spaľovania. Jej úlohou je odstrániť nepríjemné pachy v domácnosti, akými sú pachy z varenia, pečenia, cigariet či pachy z rodinných zvieracích miláčikov. Okrem toho, že lampa prevonia váš interiér, má aj dezinfekčný účinok. Ozón, ktorý vzniká pri katalytickom spaľovaní, zbaví vzduch baktérií i roztočov. Katalytické lampy sú navyše veľmi pekným bytovým doplnkom. Jedným takým je aj lampa Amethyst z limitovanej umeleckej edície od Maison Berger. (foto: amazon.com)

Trón zo Star Wars
Chceli by ste si pri práci z domu dopriať skutočné pohodlie a cítiť sa ako vo vašom obľúbenom filme Star Wars? Žiaden problém. Na trhu je kancelárska stolička Emperor’s Throne, ktorá zmení vašu pracovňu doma či v kancelárii na scénu z filmu Star Wars: Návrat Jediho. Ide o zmenšenú verziu obývačkového kresla, ktorého podstavec nahradili kolieska kancelárskej stoličky s funkciou nastaviteľnej výšky. Dvojfarebná umelá koža v čiernej a sýtej fialovej farbe zodpovedá farbám pôvodného tónu, ktorý sme videli vo filme. Cíťte sa ako cisár bez ohľadu na to, či budete pracovať alebo sledovať svoj obľúbený film. (foto: regalrobot.com)

Wowcube
Rubikova kocka sa stretla s technológiou 21. storočia a toto je výsledok. WOWCube ako digitálna hračka pre všetky vekové kategórie pomáha uvoľňovať stres, zlepšuje kognitívne funkcie, motoriku a trojrozmerné myslenie. Je to niečo ako puzzle v tvare kocky 2×2, pričom všetkých 24 štvorcov tvoria aktívne IPS mini displeje. Zábavný systém WOWCube prichádza s hrami všetkých populárnych žánrov: arkády, bludiská, puzzle a mnohé ďalšie. Zariadenie reaguje na rôzne podnety – otočenie radu, ťuknutie na obrazovku či trasenie. Ak kocku pustíte z rúk, prejde do režimu šetriča obrazovky, kde zobrazuje rôzne widgety, fotografie, čas, teplotu, kvalitu ovzdušia, prípadne dodekoruje vaše prostredie. Stačí, ak ju prostredníctvom Bluetooth pripojíte k svojmu smartfónu. (foto: dudeiwantthat.com)

Mohlo by vás zaujať:

Vychytávky na home office: Spríjemnite si nimi prácu
Praktické vychytávky pre športovo založených jedincov
Vychytávky na ozdravenie a skrášlenie tela

Facebook Comments