Nechajte sa inšpirovať a vneste do svojej práce poriadok, pohodlie, štýl aj relax.

Nabíjacia stanica
V dnešnej dobe nabíjame už pomaly všetko – telefóny, tablety, hodinky, zubné kefky a mnohé ďalšie zariadenia. Nabíjacia stanica, ktorú vám dnes predstavujeme, môže vďaka desiatim rýchlym nabíjacím portom nabíjať až desať zariadení naraz bez toho, aby ste mali obsadené všetky zásuvky v byte. Každá z desiatich staníc je vybavená bezpečnostným systémom UNITEK Multi-Protection, ktorý zaisťuje úplnú ochranu pred nadmerným nabíjaním, prehriatím a skratom. Zabudovaná prepäťová ochrana bude udržiavať vaše zariadenia v bezpečí. Smart IC rozpozná vaše zariadenie okamžite a po jeho nabití automaticky nabíjanie zastaví. (foto: amazon.com)

Masážny prístroj Shiatsu
Masážny prístroj Shiatsu na krk v tvare písmena C s pútkami na rameno je správnou voľbou na úľavu bolesti vašej chrbtice. Osem hnetacích uzlov Shiatsu sa otáča buď v smere hodinových ručičiek, proti smeru hodinových ručičiek, alebo v oboch smeroch. Potiahnutím za pútka na pažiach zvýšite intenzitu masáže krčnej chrbtice. Nemusíte ho však používať iba na krk a plecia, rovnako dobre funguje aj na paže, trup a nohy. Prístroj je vybavený funkciou infračerveného žiarenia, ktorým doprajete svojim svalom ešte väčší relax a uvoľnenie. Navyše je veľmi kompaktný a ľahko prenosný. Je dobré mať masážneho terapeuta vždy so sebou. Čo poviete? (foto: menkind.co.uk)

Bezdrôtová mini tlačiareň
Patríte medzi ľudí, ktorí pracovné dokumenty radšej čítajú vytlačené a nechcete svoju kanceláriu alebo domácnosť počas home officu zapratať veľkou tlačiarňou? V tom prípade je pre vás ideálne toto prenosné zariadenie pre priamu tepelnú tlač, bez používania atramentu alebo toneru. Jediné, čo potrebujete, je papier. Tlačiareň s označením HPRT MT800 Mini pomocou rozhrania Bluetooth jednoducho pripojíte k mobilnému telefónu, tabletu alebo notebooku. Je ľahká a kompaktná, no napriek tomu vytvára veľmi dobré monochromatické kópie dokumentov, nech ste kdekoľvek. Batéria tejto ultrasofistikovanej tlačiarne má veľmi dobrú výdrž, ktorá poskytne zariadeniu energiu na tlač 70 strán alebo 26 hodín pohotovostného režimu. Nabíjať ju môžete pomocou kábla typu USB-C, a to aj pripojením k notebooku, autonabíjačke, ale aj pomocou powerbanky. (foto: amazon.com)

Podložka na pracovný stôl
S podložkou Orbitkey Desk Mat sa raz a navždy zbavíte chaosu a neporiadku na svojom pracovnom stole. Podložka zároveň chráni váš stôl pred poškriabaním, škvrnami a rozliatím napríklad vašej obľúbenej kávy. Prémiová vegánska koža je mimoriadne odolná, vodoodolná a dá sa ľahko utrieť. Pod vrchnou vrstvou podložky je priestor na odkladanie dokumentov, voľných papierov či poznámok. Nástrojová lišta v hornej časti podložky je špeciálne vyrobená pre rôzne kancelárske potreby, takže máte vždy všetko poruke. Podložka je vybavená aj držiakom magnetického kábla, ktorý je možné presunúť kamkoľvek pozdĺž nástrojovej lišty tak, aby zostal vždy na tom správnom mieste. (foto: luxuryformen.com)

Mohlo by vás zaujať:

Praktické vychytávky pre športovo založených jedincov
Vychytávky na ozdravenie a skrášlenie tela
Vychytávky nielen pre mužov: Urobte si malú radosť

Facebook Comments