Ocean Wisdom – Stay Sane
Dvadsaťsedemročný londýnsky raper Ocean Wisdom sa preslávil svojím prvým singlom a názvom Walkin, v ktorom rapoval rýchlejšie ako Eminem v skladbe Rap God. Po troch rokoch od vydania svojho posledného albumu prichádza s tretím, ktorý sa volá Stay Sane. Vznikol počas pandémie COVID-19 a prináša štrnásť skladieb, ktoré potvrdzujú, že Ocean právom patrí k raperskej elite.


A Day To Remember – Wou´ re Welcome

Americká rocková kapela prichádza po piatich rokoch so siedmou radovkou postavenou na žánroch ako pop, pop punk a metalcore. Produkciu mali na starosti Colin Brittain a Jeremy McKinnon, pričom do uší sa vám možno dostali niektoré zo singlov ako napríklad Degenerates, Resentment či Mindreader. Energiu to v sebe má, to treba uznať.


Zara Larsson – Poster Girl

Chcete si zatancovať? Novinka od švédskej krásky je v tomto smere veľmi použiteľná. Svoj tretí album vydala Zara Larsson po štyroch rokoch od predošlého a nájdete v ňom tucet položiek v rýchlejších tempách ovplyvnených r´n b´ či 80. rokmi. Vypomohli viacerí producenti zvučných mien a rovnako silný autorský tím na čele s Maxom Martinom, Juliou Michaels či Camille Purcell. Okrem Zary budete v jednej piesni počuť aj amerického rapera Young Thuga.

Joe Cocker – Stingray
Ak máte radi Joe Cockera, tak vás určite poteší opätovné vydanie jeho albumu Stingray z roku 1976, ktorý je v hudobnom svete označovaný za ten najlepší. Spevákov hlas je miernejší v porovnaní s jeho ostatnými albumami. Obsahuje desať vynikajúcich songov, ktoré sú vďaka skvelým hudobníkom asi najjazzovejšie , aké kedy nahral. Tento soulový klenot stojí za to, aby ste ho mali vo svojej zbierke.


BONUSOVÉ VIDEOKLIPY

 

Adam Ďurica – Medzi nami
Novinka, ktorá má všetky potrebné parametre na hit, minimálne medzi zamilovanými. Skladbu otextovala Adriana Pusztová, za hudbou stojí sám Adam.

Ego ft. Stylko – Zatmenie
„ Hudba je tu nato, aby sme ňou šírili emócie, pozitivitu a dobrú náladu, preto touto hudbou a klipom chcem pozdvihnúť to, čo je v týchto časoch dôležité a to je vzájomná podpora“ uvádza raper k videonovinke so zábermi zo súkromia.


Dominika Mirgová – Namotaná

Tanečný a jemne sexi klip sa podaril Dominike na výbornú. Keď bude na sebe makať, môže byť pokojne našou slovenskou JLo.

Kali ft. Martin Císar – Miliónkrát
Podarené spojenie dvoch talentovaných spevákov inak ani nemohlo dopadnúť. Výborná vec.


Pustite si do hlavy:

Fajn muzika koncom marca, preberie mladíka aj starca
Ešte horúce albumy čakajú na vaše vypočutie
Nájdite si čas na osviežujúce hudobné novinky

Facebook Comments