Stronghold: Warlords Limited Edition
Bez preháňania tu máme návrat jednej zo strategických herných legiend zo štúdia FireFly Studios. Po európskych a arabských vojvodcov zo starších dielov tu máme závan ázijskej taktiky. V plnej zbroji sa tu objavia jednotky čínskeho cisára Čchin Š‘ -chuang-ti, vietnamského vládcu Thuc Phana, japonského samuraja Tojotomiho alebo legendárneho Džingischána. Každý vojvodca svoje strategické zručnosti, schopnosti a zbrane. Bez obrany, dôkladného výcviku a najímania vojakov, budovania ekonomiky a vývoja nových zbraní to ľahko nepôjde. Súčasťou je aj multiplayer. Fanúšikovia Strongholdu by nemali vôbec váhať.

Platforma: PC
Dostupné od: 9.3. 2021

Monster Energy Supercross 4
Kto je motorkárom fyzicky telom aj dušou, alebo len virtuálnym, tomu určite neunikol práve tento titul. Obsahuje výber vyše 100 oficiálnych pretekárov, prinesie 11 štadiónov a 17 tratí z tejto sezóny, vrátane 7 variácií Salt Lake City a nekonečné množstvo úprav svojho stroja. Veľkým lákadlom na súpiske je pretekár Ken Roczen. Dočkáte sa úplne prepracovaného režimu kariéry, od „Futures“ po „Pro“. Jazdec získava body nielen za preteky, ale aj za účasť na vybraných súťažiach, za ukončený tréning a plnenie denníka. Späť je aj editor tratí! Najvyšší čas nakopnúť mašinu.

Platforma: PC, Xbox Series, PS4, PS5
Dostupné od: 11.3. 2021

DOOM 3: VR Edition
Aj gamesák, ktorý nikdy nehral žiadneho Dooma, minimálne o ňom aspoň počul. Tento legendárny akčný horor z dielne Bethesda Softworks sa teraz vracia vo virtuálnej realite. Absolvujete adrenalínový výlet na Mars, kde v topánkach mariňáka budete bojovať o život ako jeden posledných prežívajúcich na stanici Union Aerospace Corporation, ktorá bola zamorená démonmi. Smutno vám teda dlho nebude, príšery v stiesnených miestach sa tešia na vašu prítomnosť. Proti ním máte arzenál vylepšených ikonických zbraní. Trúfate si vzdorovať pekelným silám? Jediná správna odpoveď je – áno.

Platforma: PS4/PS4 Pro, PS5
Dostupné od: 29.3. 2021

Určite neprehliadnite:

Herné šialenstvo na poľský spôsob: The Medium
Čo nové hrať dva mesiace po Vianociach?
Herné rozptýlenie nielen do lockdownu: Akcia pre dospelých

Facebook Comments