Funkčná a estetická lopta
Podľa štatistík trávime sedením až deväť hodín denne. Sedenie na fit loptách zlepšuje držanie tela, spevňuje chrbát a pomáha budovať svalnatejšie telo – v kancelárii aj doma pri odpočinku. Lopta Stryve Active Ball je však loptou, akú ste ešte nevideli. Je kombináciou športového vybavenia, nábytku a štýlového dizajnového kúsku. Na rozdiel od obyčajných fit lôpt sa vďaka aktívnemu závažiu nekontrolovateľne nekotúľa a zostane na svojom mieste. Spoločnosť Stryve ponúka lopty s poťahom zo syntetickej kože, plsti, umelej kožušiny a nylonu. Spojenie týchto povrchových materiálov s minimalistickým dizajnom robí z lopty vhodný doplnok pre interiéry zariadené v rôznych štýloch. Samotné poťahy sa dajú z lopty ľahko odlepiť a vyčistiť. Praktický je aj štítok, ktorý umožňuje jej ľahké dvíhanie a prenášanie. (foto: stryve.de)

Prenosná telocvičňa
Prenosná telocvičňa Fusion Motion je ultrakompaktným zariadením pre celotelový tréning v domácnosti, v kancelárii či na cestách. Skladá sa z dvojdielnej skladacej základne, dvoch odporovýchň pásov a ďalších šiestich vymeniteľných doplnkov, vďaka ktorým si vytvoríte stanovište na precvičenie každej hlavnej svalovej skupiny. Mini telocvičňa Fusion Motion je vyrobená z exkluzívneho štrukturálneho polyetylénu, preto je vhodná aj pre ťažšie zaťaženie a intenzívnejšie tréningy. Súčasťou balenia je aj podrobný sprievodca cvičením, ktorý vám poskytne návod na dvesto rôznych cvičení, rozdelených podľa svalových skupín pre začiatočníkov, mierne pokročilých a pokročilých. (foto: dudeiwantthat.com)

Smart hrnček
Inteligentný hrnček s reguláciou teploty Ember udrží váš nápoj perfektne horúci až 1,5 hodiny na jedno nabitie alebo celý deň na nabíjacej podložke, ktorá je súčasťou balenia. Smart hrnček Ember inteligentne rozhoduje o tom, kedy sa má zapnúť a vypnúť. Ak je prázdny, automaticky prejde do režimu spánku. Prebudí sa, keď zaznamená pohyb alebo tekutinu. Hrnček je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele s keramickým povrchom odolným proti poškriabaniu. Ovládať ho môžete veľmi jednoducho pomocou smartfónu. Spárujte svoj smart hrnček s aplikáciou Ember, nastavte želanú teplotu v rozpätí od 40 do 60 stupňov Celzia a vychutnávajte si svoju teplú kávu alebo čaj počas celého dňa. (foto: amazon.com)

Športová maska pre dospelých
Ak patríte medzi milovníkov behania alebo ste sa rozhodli s behaním začať, určite oceníte športovú masku Under Armour. Je vyrobená z polyesteru a vysokokvalitného materiálu. Tkanina Under Armour Iso-Chill na vnútornej výstelke a slučkách na uši je pri nosení na dotyk chladná. Je jemná a hladká a okrem pohodlia presúva vlhkosť z úst do vložky. Vodotesná vonkajšia vrstva je z hladkej a priedušnej tkaniny a antimikrobiálne ošetrenie vnútornej vrstvy pomáha udržiavať masku sviežu po celý deň. Dá sa prať v  práčke a dodáva sa v štýlovom látkovom puzdre. (foto: underarmour.com)

Mohlo by vás zaujať:

Vychytávky na ozdravenie a skrášlenie tela
Vychytávky nielen pre mužov: Urobte si malú radosť
Vychytávky do modernej domácnosti: Šetria čas a sú praktické

Facebook Comments