Rolls-Royce predstavuje limitované verzie vozidiel Dawn, Wraith a Cullinan Black Badge v nových odtieňoch „neon nights“. Pestrá paleta neónových odtieňov je vibrujúcou trilógiou limitovanej edície vozidiel Rolls-Royce Black Badges, ktorá nachádza inšpiráciu v prírode. Je pokračovaním veľmi úspešnej kolekcie „Pastel“ z roku 2019. Novovyvinutý odtieň laku v rámci programu individuálnych úprav Bespoke je aplikovaný na Black Badge verzie modelov Wraith, Dawn a Cullinan – temnejšie a ostrejšie „enfants terribles“ rodiny Rolls-Royce.

Foto: Rolls-Royce Motor Cars

Tieto limitované odtiene, ktoré čerpajú podnety vo svete prírody vrátane austrálskej rosničky zelenej, červeného havajského kvetu ‘Ōhi‘a lehua a kovovo modrého exotického motýľa Rhetus periander, ukazujú Black Badge verzie vozidiel Rolls-Royce v odvážnejších farbách a oslovujú klientov značky po celom svete, ktorí sa odvážia byť odlišní. Akékoľvek vopred formulované stereotypy, že všetky Black Badge verzie od Rolls-Royce musia byť nevyhnutne iba čierne, sú teraz vďaka neónovým odtieňom kompletne vyvrátené.

Foto: Rolls-Royce Motor Cars

Zo série odtieňov pôvodne vytvorenej pre klientov v Spojených štátoch sú po celom svete k dispozícii tri ďalšie iterácie z každej farby, čo znamená limitovaný počet iba štyroch kusov vozidiel z každého farebného odtieňa. Vo všetkých troch vozidlách je prístrojová doska ozdobená pôsobivou grafikou. Špeciálny lak vytvára intenzívnu neónovú žiaru a pri rýchlej jazde efektne skresľuje umelé osvetlenie. Zostáva sa už iba poponáhľať, siahnuť na svoje konto a neónová jazda plná luxusu sa môže začať!

Z dielne RR ďalej ponúkame:

Exkluzívne: Debut Rolls – Royce Ghost v Prahe
Rolls možno bude hore aj dole bez
Slovák, ktorý dobyl Rolls – Royce

Facebook Comments