Ninja pomocník
Vante-Wallet Ninja je viacúčelové vreckové náradie vo veľkosti kreditnej karty, ktoré ľahko schováte vo svojej peňaženke. Obsahuje 18 spoľahlivých a funkčných nástrojov každodennej potreby, ako sú napríklad šesťhranné kľúče, otvárač na konzervy, škrabka na ovocie, otvárač na fľaše, pravítko (štandardné a metrické), otvárač na listy, otvárač na škatule, stojan na telefón, okuliare, krížový skrutkovač a plochý skrutkovač. Je to jednoducho pomocník, ktorého v núdzi ocení každý muž. (foto: amazon.com)

Štýlové bluetooth slúchadlá
Dajte zbohom špinavým káblom. Štýlové bezdrôtové Bluetooth slúchadlá B&O E8 pripojíte k akémukoľvek zariadeniu – smartfónu alebo notebooku. Zvuk Bang & Olufsen Signature Sound vždy prináša kvalitný zvuk a vďaka piatim vymeniteľným slúchadlám do uší si môžete vychutnať pohodlné počúvanie hudby po celé hodiny. Intuitívne dotykové ovládanie na bezdrôtových slúchadlách B&O E8 True vám dáva úplnú kontrolu nad vašou hudbou bez toho, aby ste museli siahať po svojom smartfóne. Preskočte skladby, upravte hlasitosť, prijímajte telefónne hovory, všetko jednoduchým klepnutím na slúchadlo. Batéria vydrží na jedno nabitie až štyri hodiny. Ak by vám to nestačilo, z praktického nabíjacieho puzdra, vyrobeného zo štýlovej kože, môžete získať ďalších osem hodín. (foto: iwantoneofthose.com)

Dezinfekčné púzdro na rúško
Určite bol každý v situácii, keď odložil rúško napríklad na stôl počas obeda, na pohovku či do stojanu na fľaše v aute a následne rúško opakovane použil. Zabudnite na nehygienicky pohodené rúška. Praktickou vecičkou v dnešnej koronavírusovej dobe je dezinfekčné puzdro na rúško. Čistý a elegantný dizajn puzdra wE. je vhodný pre každého bez ohľadu na pohlavie. V porovnaní s ostatnými sterilizačnými zariadeniami nezaberie veľa miesta, môžete ho mať pri sebe a sterilizovať svoje rúško kedykoľvek a kdekoľvek. Puzdro je vybavené UV-C LED svetlom, ktoré má vynikajúci sterilizačný účinok. (foto: indiegogo.com)

Zábavné cestovanie v čase
Vráťte sa v čase, späť do 80. rokov prostredníctvom Nintenda a znovu objavte svoje obľúbené videohry v HD kvalite. Nintendo Entertainment System (NES) Classic Edition bol inšpirovaný retro zberateľmi a je priam nabitý tými najlepšími videohrami, medzi ktoré jednoznačne patrí Donkey Kong, Super Mario Bros., Zelda a ďalšie. NES Classic Edition sa dodáva s káblom HDMI, káblom USB na napájanie systému a jedným ovládačom Nintendo Classic Mini: NES. (foto: amazon.com)

Mohlo by vás zaujať:

Vychytávky do modernej domácnosti: Šetria čas a sú praktické
Vychytávky pre pôžitkárov: Mali by ste ich aspoň poznať
Vychytávky z ktorých sa budete dlho tešiť

Facebook Comments