Sia – Music (Songs from and Inspired by the Motion Picture)
Už deviaty album talentovanej austrálskej speváčky a skladateľky ponúka takmer 50 minút kvalitnej hudby v 14 skladbách (Sia napísala desať z nich), s ktorými jej pomohli aj známe mená, ako napr. Dua Lipa, Matt Corby, raper Labrinth či Pink. Hlavným singlom je skladba „Together“. Pri počúvaní takej Courage To Change sa uistíte, že speváčka je stále vo výbornej forme.

Robin Thicke – On Earth, and in Heaven
Americký spevák, skladateľ, hudobný producent a tanečník uvedie 12.2.2021 nový pohodový album. Ten predchádzajúci s názvom Paula vydal v roku 2014. Robin zažil v posledných rokoch pár ťažkých osobných a profesionálnych strát (rozvod, smrť otca, prehra súdneho sporu, vyhorenie domu). Platňa On Earth, and in Heaven je venovaná všetkým, ktorí mu na jeho ceste nahor pomohli. „Toto je album o ľuďoch, ktorí tu nie sú, a o ľuďoch, ktorí tu sú, vďaka ktorým som zo mňa taký, aký som,“ povedala Robin o projekte prostredníctvom sociálnych sietí. „Táto hudba predstavuje slnečné svetlo vychádzajúce po daždi.“

Accept – Too Mean To Die
Nemeckí majstri heavy metalu prichádzajú s ohromným metalovým albumom, aby naštartovali svet do roku 2021. Album s názvom Too Mean to Die obsahuje jedenásť skladieb a je od vzniku kapely ich šestnástym štúdiovým albumom. Zároveň je prvým, na ktorom účinkuje rytmický gitarista Philip Shouse a Martin Motnik, ktorý v roku 2019 nahradil pôvodného basáka Petra Baltesa.

Wiener Philharmoniker – Neujahrskonzert 2021
Stalo sa peknou tradíciou, že po Novom roku vychádza Novoročný koncert Viedenskej filharmónie, tradične vyskladaný najmä z diel slávnych Rakúšanov. Tentoraz to boli Franz von Suppé, Carl Millöcker, Carl Zeller, Karl Komzák a, samozrejme, Straussovci. Dirigentskú taktovku mal v rukách Talian Ricardo Muti.

VIDEBONUS: Dominika Mirgová – Láska
Jemná ženská skladba má tú správnu energiu sa stať novou hymnou pre všetkých zamilovaných a mladomanželov. Odozva nielen Dominikiných fanúšikov je viac ako priaznivá.


Započúvajte sa:

Bez silných hlasov a hutných gitár to nepôjde
Rozšírte si hudobné obzory: Nebojte sa vypočuť niečo nové
Audio chuťovky na dennú prácu aj večerný relax

Facebook Comments