Hitman 3 Deluxe Edition
Starý známy Agent 47 sa ešte necíti na odchod do dôchodku, práve naopak, čaká ho ťažká misia – možno tá najdôležitejšia. Herná spoločnosť IO Interactive na tento rok pripravila zakončenie trilógie World of Assassination. Misie sa konajú po celom svete a majú kreatívne riešenie. Hráč má vlastnú voľbu pri plnení úloh a herný svet reaguje na stav, ako to urobí. Akčná stealth adventúra si od roku 2000 našla zástupy oddaných fanúšikov, ktorí sa aspoň takto mohli vcítiť do kože profesionálneho zabijaka. Vyholený svalnáč musí opäť spojí sily s Dianou Burnwoodovou a Lucasom Greyom, aby likvidovali partnerov spoločnosti Providence. Bez prekážok a napätia to nepôjde ani teraz.

Platforma: PS4, PS5, Xbox One, Nintendo Switch, Xbox X / S, PC
Dostupné od: 20.1.2021

Werewolf: The Apocalypse – Earthblood
Akčná RPG-čka ponúka až tri podoby hlavného hrdinu Cahala – ako človeka, ticho sa zakrádajúceho vlka, alebo krvilačnej beštie Crinosa, ktorá protivníkov na kusy. Hlavnou úlohou je záchrana matky Zeme Gaie pred kozmickou silou rozpadu a skazy Wyrm. Rôzne pátracie misie majú vplyv na herný svet a môžu odomknúť sekundárne úlohy. Cahal žil roky v exile, ale keď je jeho svorka v nebezpečenstve, prichádza na pomoc. Besnenie môže začať.

Platforma: PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series, PC
Dostupné od: 4.2.2021

Sniper: Ghost Warrior Contracts Unlimited Edition
Už názov FPS strieľačky hovorí jasnou rečou, ako sa budú likvidovať protivníci. Dej zavedie hráčov na nehostinnú Síbír, kde si precvičíte okrem presnej mušky aj strategické myslenie. Potichu sa prikradnúť, splniť misiu a potichu odísť – ideálny postup na získanie hernej odmeny. Dôkladne premyslené plány však budú mariť aj nepriateľskí ostreľovači. Realistický zážitok z hry spríjemní nový zbraňový arzenál vrátane dronov, bojových veží, náloží a granátov s jedovatým plynom. Nezabudnite na heslo sniperov, jeden náboj – jeden zásah.

Platforma: PS4, PC, Xbo One
Dostupné od: 28.1.2021

Nakopnite mašiny … :

Herná akcia na december: Preveríte si mozog aj prst na spúšti
Herný pot a krv: Rozhoduj, hľadaj a … tvrdo eliminuj
Horúce novembrové tituly: Máte radšej stíhanie hláv či preteky?

Facebook Comments