Možno medzi nimi nájdete tip, ktorý bude stáť za to, aby ste sa obdarovali. Alebo niekoho iného…

Sendvičovač
Je zvyčajne bežnou súčasťou väčšiny domácností. Prečo však neposunúť výrobu sendvičov na vyššiu úroveň? Sendvičovač Dual Breakfast Sandwich Maker od spoločnosti Hamilton Beach pripraví chutné raňajkové sendviče za päť minút. Na ich prípravu použite čerstvé suroviny podľa svojej chuti vrátane vajec či syra, ktoré sa vám vďaka dvojposchodovému systému platní neroztečú. Sendvičovač je vybavený časovačom so zvukovým tónom, takže pri ňom nemusíte stáť a sledovať svetelnú kontrolku, či sú vaše raňajky hotové. Výhodou je aj jednoduché čistenie, pretože všetky odnímateľné časti sú vhodné do umývačky riadu. (foto: amazon.com)

Vonkajší mobilný krb
Pozerať sa na hviezdnu oblohu a vychutnávať si pohár lahodného vína pri praskajúcom ohni. To je skutočný luxus, ktorý môžete zažiť v akomkoľvek ročnom období. Vonkajší mobilný krb Quaruba XL v sebe spája krásu a funkčnosť. Krb je vyrobený z ocele CorTen a jeho komín je vysoký 2 metre, aby vás na terase netrápil dym. Zatváracie dvierka zasa zabránia, aby sa popol či oheň dostali z krbu von. Vďaka vysokým sklám budete mať pekný výhľad na horiace plamene. Krb je vybavený mobilnou plošinou so štyrmi otočnými kolesami. Ľahko sa tak premiestňuje a plošina sa dá použiť aj ako sklad na prvú zásobu palivového dreva. (foto: luxuryformen.com)

Prevoňajte si byt
Elektrický difuzér Diptyque je ideálny na prevoňanie vášho domova nádhernou vôňou rovnomennej francúzskej značky. Difuzér je prepracovaný svojím dizajnom a sofistikovanou technikou. Na rozptýlenie deviatich ikonických vôní značky Maison využíva modernú prenosnú technológiu. Aktivovať ho môžete veľmi jednoducho, po poklepaní na hornú časť difuzéra sa vaším príbytkom okamžite začne šíriť jeho vôňa. Domáci elektrický difuzér sa predáva bez vône. (foto: selfridges.com)

Lampa, reproduktor a chladič vína
Dizajnový lampión od Nikki. Amsterdam si jednoducho zamilujete na prvý pohľad. Okrem osvetlenia a hudby vám vychladí aj fľašu vína. Vodotesný priestor v strede lampiónu naplňte ľadom a vychutnajte si chladený nápoj pri dobrej hudbe a príjemnom osvetlení. Lampión je vybavený viacfarebným LED osvetlením. Nechajte farby meniť rytmus hudby, v tichom režime slabnutia alebo vyberte jednu farbu, voľba je jednoducho na vás. Vstavaný Bluetooth reproduktor prehrá vašu obľúbenú hudbu zo smartfónu alebo iného zariadenia. Nečakajte, že s ním budete môcť usporadúvať veľké diskotékové párty, ale s dosahom viac ako 25 metrov je kvalita určite dosť dobrá na to, aby ste navodili tú správnu atmosféru. Pomocou nastaviteľnej koženej rukoväte sa dá lampáš zavesiť kdekoľvek. Svetlo a zvuk môžete ovládať pohodlne na diaľku prostredníctvom aplikácie. Dostupný je v troch veľkostiach. (foto: luxuryformen.com)

Mohlo by vás zaujať:

Vychytávky pre pôžitkárov: Mali by ste ich aspoň poznať
Vychytávky z ktorých sa budete dlho tešiť
Užitočné vychytávky na chvíle pohody

Facebook Comments