Uvarte si vlastné pivo
Chceli by ste si doma vyrobiť vlastné pivo? So súpravou na výrobu piva na každý deň to nie je žiaden problém. Varenie piva doma je zábavné a jednoduché, aj vďaka videám a podrobným pokynom, ktoré vás prevedú celým postupom varenia piva. Cenami ovenčené celozrnné súpravy, ktoré vytvorili uznávaní výrobcovia piva, sú vyrobené v Amerike a sú určené na varenie na sporáku každej kuchyne – veľkej aj malej. Súprava obsahuje všetko, čo je potrebné na výrobu približne štyroch litrov piva IPA s obsahom alkoholu 6,8 %. Skutočné ingrediencie (obilie, chmeľ a kvasnice) dajú vášmu pivu jasnú horkosť s dokonale harmonizujúcou vôňou grapefruitu. Jednoducho to bude vaše vlastné, najčerstvejšie a najlepšie chutiace pivo. (foto: amazon.com)

Bez nepríjemného zápachu z cigariet
Poznáte IQOS? Tento bezdymový tabakový výrobok v elegantnom prevedení je určený pre dospelých fajčiarov a jeho cieľom je ponúknuť alternatívu ľuďom, ktorí obľubujú fajčenie klasických cigariet. Fúzia dlhoročných výskumov, prepracovaného dizajnu a štýlu prináša možnosť vychutnávať si tabak bez vedľajších produktov horenia. Zariadenie IQOS 3 DUO na nahrievanie tabaku pomáha k uvoľneniu jeho plnej chuti, arómy a účinkov pri teplote iba 320 °C, čo je teplota hlboko pod hranicou horenia. Výskumom a štúdiami je podložené, že výhodou prechodu z klasických cigariet na zaradenie, ktoré tabak nahrieva, je o 95 % nižší obsah škodlivých látok. Namiesto škodlivého dymu vzniká aerosól, ktorý nepriľnie k vlasom, pokožke, textíliám a povrchom tak ako dym a veľmi rýchlo sa vyparuje. Absenciu zápachu, ale aj nulové riziko pasívneho fajčenia uvítajú aj ľudia, ktorí sa pohybujú v blízkosti fajčiarov. IQOS obsahuje nikotín, a tak nie je úplne bez rizika. Určené len pre dospelého fajčiara. (foto: sk.iqos.com)

Stolové hodiny s dušou
Hodiny Infinity, ktoré pre spoločnosť Bosa Ceramiche navrhla Nika Zupanc, sú keramické stolové hodiny s elegantnou hojdačkou a originálnymi ručičkami v tvare slučky. Pri ich stretnutí sa fascinujúco skomplikujú a vytvoria zaujímavý vizuálny efekt, ktorý sa vzápätí rozpadne pred vašimi očami. Okrem zlatej farby sú dostupné aj v rôznych farebných variantoch. Hodiny Infinity majú vlastnú dušu, aj keď len umelú. V skutočnosti, keď vycítia vašu blízkosť, začnú sa mierne pohybovať. Výkyv hodín pripomína, že tento okamih je skutočný a jediný, pre ktorý stoj í za to žiť. (foto: miliashop.com)

Elektrický otvárač na víno
Je nielen dobrým pomocníkom v domácnosti, ale aj vhodným darčekom pre každého milovníka vína. Elegantné okrúhle telo z nehrdzavejúcej ocele je vybavené priehľadnou časťou, vďaka ktorému môžete celý proces otvárania fľaše sledovať. Je kompaktný, ergonomicky tvarovaný, super odolný a vhodný pre rôzne typy vínových fliaš. Nabíjať ho môžete pomocou USB konektora a ovládať prostredníctvom jedného tlačidla. Otváranie vínových fliaš nebolo nikdy jednoduchšie. (foto: amazon.com)

Mohlo by vás zaujať:

Vychytávky z ktorých sa budete dlho tešiť
Užitočné vychytávky na chvíle pohody
Bytové vychytávky pre štýlových gentlemanov

Facebook Comments