Vír plameňov v lampáši
Lampáš Spider od spoločnosti Höfats vás očarí fascinujúcim vírom plameňov, pomocou ktorého vylepšíte atmosféru studených večerov na vašom balkóne, terase alebo v obývacej izbe aj ako náhrada krbu. Je vhodný na vonkajšie aj vnútorné použitie. Valec lampáša je vyrobený z vysokokvalitného borosilikátového skla a plameň vzniká spaľovaním bioetanolu v naplniteľnej plechovke. Krásny, upokojujúci a teplý rotujúci plameň si môžete užívať až počas 80 minút. Plameň uhasíte aj skôr jednoduchým prekrytím skleneného valca protipožiarnou prikrývkou. (foto. luxuryformen.com)

…hoď ho do stroja!
To si môžete povedať zakaždým, keď budete odšťavovať ovocie a zeleninu v odšťavovači Sage The Nutri Juicer Cold Plus SJE 530. Do 8,8 cm širokého plniaceho otvoru sa vojde celé jablko, hruška či pomaranč, alebo zopár stopiek zeleru prípadne niekoľko mrkiev naraz. Maximum z nich vyťaží pletené mikrosito z nerezovej ocele s ostrím, spevneným titánom. Šťava následne vytečie do nádoby s veľkorysým objemom až dva litre, čo dokáže uspokojť smäd po vitamínoch všetkých členov rodiny. A aby bolo tých vitamínov v nápoji čo najviac, o to sa stará technológia Cold Spin™, pri ktorej nedochádza k zahriatiu potravín o viac než 1 °C, takže sa šťava extrahuje bez straty vitamínov a minerálov. Na záver už len dodáme, že všetky odnímateľné časti umyjete hravo v umývačke. Viac na —www.sagesk.sk a FB/IG Sage SK.

Pohodlie a komunikácia
Možno si poviete, že je to trochu zvláštne slovné spojenie. Britské rukavice Dents ‚Buxton‘ však skutočne spájajú pohodlie a komunikáciu. Sú totiž kompatibilné so zariadeniami s dotykovou obrazovkou. Rukavice, vyrobené zo stopercentnej ovčej kože, sú doplnené izolačnou pletenou podšívkou so štýlovou manžetou. Zabudnite na neustále sťahovanie rukavíc z rúk v zime, aby ste si prečítali správu alebo e-mail na svojom smartfóne či tablete. Rukavice sú na trhu dostupné v čiernej a hnedej farbe. (foto: mrporter.com)

Kožená toaletná taška
Toaletná kožená taška Executive je perfektným darčekom pre ostrieľaného cestovateľa. Je dostatočne veľká na to, aby sa do nej zmestilo všetko potrebné a zároveň ju bolo ľahké hodiť do rohu kufra alebo príručnej batožiny. Sofistikovaný dizajn ponúka jeden veľký priestor na zips a koženú rukoväť. Výrobcom je spoločnosť Royce Leather New York, ktorá pri jej výrobe kombinuje najkvalitnejšiu kožu s rafinovaným ručným remeselným spracovaním. Jedinečnosť výrobku môžete podčiarknuť personalizovanými iniciálmi v zlatej, striebornej alebo reliéfnej podobe. (foto. gifts.com)


Mohlo by vás zaujať:

Užitočné vychytávky na chvíle pohody
Bytové vychytávky pre štýlových gentlemanov
Chlapské vychytávky môžu byť praktické alebo zábavné

Facebook Comments