Dokonalá káva s hodvábnou penou
Predstavte si dokonalú chvíľu, keď ste doma. S rodinou či priateľmi alebo jednoducho sám, s hudbou, knihou, videohrami, proste tak, ako to máte najradšej. Máte? A k tomu káva. Že sa to nedá? Že perfektnú kávu dostanete akurát tak v kaviarni? Tak potom máme pre vás zaručený tip! Philips prináša nový plnoautomatický kávovar radu 5400 LatteGo, ktorý umožňuje v pohodlí domova pripraviť až 12 druhov káv. Café latte, caffè crema, flat white alebo espresso lungo sú od vás vzdialené už iba jeden dotyk na displeji. Chuť, intenzitu a množstvo vody v každej káve si môžete regulovať a vytvoriť si štyri používateľské profily. Kávovar nemá žiadne hadičky a odnímateľná varná jednotka zabezpečí jednoduché čistenie. Podnos na odkvapkávanie a nádobu na zomletú kávu umyjete jednoducho, dokonca aj v umývačke riadu. Philips 5400 LatteGo je vybavený extrémne odolnými a presnými keramickými mlynčekmi. Tento prémiový kávovar s elegantným dizajnom je láska na prvý pohľad a ochutnanie. Viac na —www.philips.sk/lattego (foto: philips.sk)

Prenosný mixér
Ani v novembri sa nemusíte vzdať vašich obľúbených mixovaných nápojov. S prenosným mixérom BlendJet s USB nabíjaním si môžete namiešať svoje smoothies, koktaily, Margaritu alebo detskú výživu bez akýchkoľvek obmedzení, nech ste kdekoľvek. BlendJet One je najsilnejší prenosný mixér na svete. Na jedno nabitie dokáže pripraviť 6 až 8 nápojov. Šesť čepelí z nehrdzavejúcej ocele dokáže rozdrviť aj ľad. Všetko bez kuchyne alebo elektrickej zásuvky. Navyše sa prakticky sám vyčistí. Stačí pridať vodu a kvapku saponátu, zapnúť ho, až kým nebude čistý. (foto: iwantoneofthose.com)

Krb aj grill
Ohnivá miska Höfats s nízkym stojanom navodí v záhrade alebo na terase príjemnú atmosféru aj počas chladných jesenných dní. Misku je možné umiestniť na podstavci tak, aby vytvorila stenu, ktorá bude chrániť plamene pred vetrom a účinne smerovať teplo na to správne miesto. Vďaka voliteľnému príslušenstvu sa misa vo svojej štandardnej polohe môže zmeniť na gril. Odnímateľná nádoba vo vnútri misky chráni jej povrch pred príliš veľkým teplom a umožňuje ideálny prísun kyslíka z ohňa. Vďaka tomu sa ľahko čistí. Nízky stabilný stojan, vyrobený z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, je možné v rámci ďalšieho príslušenstva nahradiť vysokým, ktorý je vhodný pre väčší komfort pri grilovaní. (foto: luxuryformen.com)

Malý krok pre Vás…
Pre dosiahnutie čistejšieho životného prostredia netreba vziať všetky plastové predmety, hodiť ich do separovaného odpadu a nahradiť bio a eko výrobkami. Pre začiatok stačí vyhýbať sa jednorazovým plastom, ako sú slamky, plastové fľaše s nápojmi, jednorazové igelitky či poháriky. Vaším spoľahlivým spojencom v tomto boji bude SodaStream. Jedna jeho fľaša počas svojej trojročnej životnosti nahradí až 2500 jednorazových plastových fliaš a plechoviek. Bombičku si vymeníte až na 600 miestach alebo objednáte cez e-shop lunys.sk a necháte si ju priviezť až domov. Aké jednoduché! Zistite viac na —www.sodastream.sk a FB SodaStream.Slovakia. (foto: sodastream.sk)


Mohlo by vás zaujať:

Bytové vychytávky pre štýlových gentlemanov
Chlapské vychytávky môžu byť praktické alebo zábavné
Čo je doma, to sa počíta. Pri vychytávkach dupľom

Facebook Comments