Prázdna fľaša ako stolná lampa
Bottlelight je praktická a štýlová svetelná trubica so zabudovaným LED osvetlením, ktoré možno bezdrôtovo umiestniť do ľubovoľnej fľaše alebo vázy na vytvorenie príjemnej svetelnej atmosféry. Nápad vyrobiť Bottlelight vznikol, keď majitelia chceli využiť prázdne fľaše, na ktoré mali pekné spomienky. Prečo by ste zahodili špeciálnu fľašu šampanského, ktorú ste otvorili pri významnej príležitosti? Urobte z nej štýlovú trvalú spomienku tým, že ju premeníte na krásnu lampu! Svietidlo Bottlelight funguje na batérie, je stmievateľné a má dve nastaviteľné úrovne jasu. Hoci je odolné voči vode, nemôžete ho dávať do plných fliaš či nápojov. (foto: luxuryformen.com)

Búrkový mrak
Nebaví vás klasická meteostanica? Chceli by ste ohúriť svojich známych alebo kolegov niečím štýlovým a zaujímavým? Potom je pre vás búrkový mrak ako stvorený. Umiestnite ho vo vašom byte alebo pracovni na miesto, kde nebude vystavený náhlym zmenám teploty. Najlepšie výsledky dosiahnete, keď ho budete držať mimo priameho dosahu vykurovacích alebo chladiacich otvorov a priameho slnečného žiarenia. Sklenený mrak obsahuje špeciálnu kvapalinu, ktorá pri zmene tlaku vzduchu kryštalizuje a vytvára rôzne obrazce, ktorými vám bude predpovedať počasie. (foto: uncommongoods.com)

Raňajky nielen v posteli
Raňajky do postele – to je niečo. Či už si ich chcete dopriať sám pre seba, alebo spraviť radosť svojej polovičke, určite oceníte tento nový servírovací podnos. Je vyrobený z bambusu a oproti klasickým servírovacím podnosom je doslova vytuningovaný. Má podstavec na knihu či tablet, držiak na víno, priehradku na obrúsky, ale aj príbor. Vaše raňajky premenia na pohodlný a kulinársky zážitok. Výhodou sú skladacie nohy a možnosť roztiahnutia ramien, vďaka čomu ho môžete použiť aj pri leňošení vo vani. Navyše môžete jeho hlavnú časť doplniť vlastným textom či iniciálami. (foto: gifts.com)

Šach
Nezadržateľne sa blíži obdobie dlhých zimných večerov, ktoré sa dajú tráviť aj inak ako sledovaním televízie. Vylepšite svoj štýl najznámejšou a najpopulárnejšou strategickou hrou. Šachová sada so skladacou šachovnicou z orechového dreva je so svojimi rozmermi (38 × 38 cm) ideálna pre pohodlné hranie. Plstené vnútro obsahuje popruhy pre bezpečné uloženie ručne vyrobených šachových figúrok v klasickom štýle Staunton. (foto: amazon.com)

 

K téme „pánskych hračiek“:

Chlapské vychytávky môžu byť praktické alebo zábavné
Čo je doma, to sa počíta. Pri vychytávkach dupľom
Užitočné a praktické: S týmito vychytávkami vás nič nezaskočí

Facebook Comments