Ako pokročil ich vzťah? Novinky o láske z dvoch rozdielnych svetov priniesol aj web sportbible.com. To, čo pôvodne vyzeralo ako podarená recesia, je … prekvapujúci fakt. Pôvodne marcový termín svadby sa v roku 2020 musel kvôli celosvetovej pandémii preložiť. V októbri bol zasa Jurij napadnutý počas protestu za práva transrodových mužov, kde sa prechádzal v ženských šatách, a niekoľko dní musel strávil v nemocnici. Teraz sú však podľa Jurija po 18 mesiacoch „chodenia“ konečne svoji.

Foto: instagram.com/yurii_tolochko/

Obrad prebehol ako sa sluší a patrí, nevesta bola v bielych šatách, on v čiernom smokingu. Nechýbala výmena svadobných obrúčok, hostia a profi fotky a video. Toločko povedal: „Nemôže sama chodiť, potrebuje pomoc. Margo nevie variť, ale miluje gruzínsku kuchyňu. Jej obľúbené jedlo je ‚khinkali‘.“ Každopádne, mladomanželom želáme veľa krásnych spoločných rokov.

Foto: instagram.com/yurii_tolochko/

Príde vám v poriadku, že po svete behajú milióny nezadaných krásnych mladých žien, a on si vyberie za manželku umelý výrobok? Odpoveď si už dajte (radšej) sami.

Mohlo by vás zaujať:

Keď srdce nepočúva rozum, vznikne podobný pár
Bordel budúcnosti je sofistikovaný biznis
Bizarná aukcia: Vydražte si pobyt s bábikou na sex

Facebook Comments