Empire of Sin Day One Edition
Téma mafie a čias prohibície z 20. rokov minulého storočia v Chicagu má stále svojich verných. Noir stratégia bude o stúpaní v rebríčku zločineckej organizácie, drsnej ceste na jeho vrchol a hlavne udržaní sa v pozícii neohrozeného bossa. V hre vás čaká veľa násilia v opare lesku a biedy, kde zastrašovanie, podplácanie, bitka, špehovanie konkurencie, zabíjanie a nelegálny biznis vás ženú nahor. Budete si verbovať posily, vytvárať či rušiť spojenectvá s jediným cieľom – aby bolo po vašom.

Platforma: PS4, Xbox One, Nintendo Switch, PC
Dostupné od: 1.12.2020

John Wick Hex
Bývalý zabijak ruskej mafie pod prezývkou Baba Jaga sa prebojoval aj do herného sveta v podobe akčnej ťahovej stratégie. Streľba a súboje aké vie skombinovať iba Wick majú celkom zábavné spracovanie. Nebude to bohapusté zabíjanie ale vopred premyslené kroky, ktoré najprv Johnovi zadáte a on podľa toho bude postupovať vpred. Tu určite platí, že za chyby sa platí.

Platforma: PS4, PS5, Xbox One, Nintendo Switch
Dostupné od: 4.12.2020

Cyberpunk 2077
Jedna z dlhodobo najočakávanejších videohier je konečne tu. Futuristický otvorený svet zasadený do najdivokejšej metropoly – Night City v Kalifornii. Obrovské vežiaky sa vysoko týčia nad rušné ulice, ktoré sú ovládané kriminálnymi gangami a high-tech podvodníkmi. Do toho dohľad jednotiek MegaCorps. Čaká vás herný svet plný kyberneticky vylepšených bojovníkov, hackerov a zločincov. Už je dobrým pravidlom (viď ako napr. u GTA 5 online), že si vytvoríte postavu podľa vlastných kritérií. V akčnej RPG z pohľadu prvej osoby vás čakajú misie, ktorých priebeh je len na vás. Buď ich vykonáte v maximálnej tichosti, alebo tam nabehnete v plnej palebnej sile. Vylepšenie sa bude týkať zbraní a pri postave si ich objednáte u tzv. Ripper Docs. Sviežou chuťovkou hry je hollywoodsky herec Keanu Reeves v úlohe rockera Johnnyho Silverhanda. Temný a špinavý Cyberpunk 2077 vyzerá byť pekne návykovou záležitosťou ku ktorej sa budete najbližšie mesiace s radosťou vracať. Len pre info, nezabudnite na tak potrebný nočný spánok. Ste pripravený stať sa legendou?

Platforma: PS4, Xbox One, PC
Dostupné od: 10.12.2020

Kto sa hrá, ten nerobí neplechu:

Herný pot a krv: Rozhoduj, hľadaj a … tvrdo eliminuj
Horúce novembrové tituly: Máte radšej stíhanie hláv či preteky?
Lov, šport, akcia: Čo nové si môžete zahrať?

Facebook Comments