Počas čakania na vhodný porast bol aspoň čas sa so strojčekom pasívne zoznámiť. Čierno – striebornému dizajnu sa nedá čo vytknúť a padne do ruky ako uliaty. Ovládanie intuitívne, displej s údajmi je prehľadný a dobre čitateľný. Na plnú kapacitu sa batéria nabije za 3 hodiny cez bezdrôtovú podložku (rýchlonabíjanie to zvládne do 20 minút). V prevádzke na batériu má vydržať asi hodinu, čo stačí na nejaké dva týždne priemerného mužského holenia. Každý deň sa holí asi málokto z nás.

Milo prekvapila prítomnosť snímača BeardAdapt, ktorý až niekoľkokrát za sekundu kontroluje hustotu fúzov. Počas holenia sa tak prístroj výkonovo prispôsobuje novým podmienkam. Inak funguje pri dvoj a inak pri sedem dňovej brade. Veľa záleží aj od kvality vášho mužného porastu tváre. Preto si treba vyskúšať holenie na sucho aj mokro. Určite pre seba nájdete ideálne riešenie. Pohrať sa treba s tromi ponúkanými režimami citlivosti – Sensitive (mám čas, a chcem to šetrne a dôkladne), Normal (mám čas, ale nie veľa) a Fast (ponáhľam sa na poradu, ale musím byť upravený).

Deň D … teda vlastne H(olenie)
Na zodpovedné štvordňové husté strnisko sa tešili poriadne ostré čepele Nanotech. Holiaca hlava sa bez zaváhania vhodne natáčala a poradila si aj s ťažšie oholiteľnými miestami. Strojček sa dobre kĺže po pokožke ako horúci nôž po masle, teda bez zbytočného treba. A nevytrháva chlpy. V mojom teste holenia som to vymyslel šalamúnsky. Ľavá polovica tváre bola suchá, pravá dostala vrstvu hustej peny. Výsledok? Manželka si na dotyk myslela, že má pred sebou pubertiaka. Hladké oholenie bez podráždenia pokožky, konečne. To oceníte hlavne vtedy, pokiaľ sa potrebujete rýchlo dostať do gala a nechcete mať na tvári nepekné červené fľaky.

Potešilo
– priložená bezdrôtová podložka Qi dokáže nabíjať aj iné kompatibilné zariadenia
– nenáročné čistenie, holiacu hlavu stačí chvíľu opláchnuť po tečúcou vodu
– príslušenstvo v podobe zastrihávača a čistiacej kefy na tvár

Rada Philips Shaver S 9000 Prestige je vhodná pre náročných užívateľov, ktorí potrebujú k svojmu imidžu dokonalé oholenie. Vyššia cena asi nebude dostupná pre každého, ale na niektorých veciach sa neoplatí šetriť, hlavne ak ich výhľadovo budete používať dlhé roky niekoľkokrát do mesiaca.

Facebook Comments