Football Manager 2021
Športový simulátor nebude len o dávaní gólov, ako skôr o rozvíjaní manažérskych schopností viesť zvolený tím k víťazstvám. Podľa vlastných herných ambícii si viete vybrať jeden z dvetisíc klubov z 50 krajín sveta. Hľadanie nových talentov, najímanie skutočných hráčov a podporných zamestnancov, zvolenie správnej futbalovej taktiky je na zodpovednosti šéfa, teda vás. Zlé rozhodnutia sa ukážu na výsledkoch klubu. Vývojári sľubujú autentický a napínavejší futbal s vysokou úrovňou reality a detailov. Potiahne svoj tím medzi elitu?

Platforma: PC
Dostupné od: 24.11.2020

Fahrenheit: 15th Anniversary Edition
Akčná adventúra s nádychom paranormálneho trileru. New York trápi séria nevysvetliteľných vrážd, ktoré majú spoločný rukopis. Bežní ľudia sa zrazu stanú zabijakmi a bez ľútosti vraždia cudzích ľudí. Hru si užijete na oboch stranách smrteľnej konšpirácie, kde to zaváňa nadprirodzenými silami.

Platforma: PS4 , PS5
Dostupné od: 27.11.2020

Call of Duty: Black Ops Cold War
Sériu COD hráčom akčných hier netreba predstavovať. Ale novinku Cold War pripomenieme radi, nakoľko je priamym pokračovaním úspešného titulu Black Ops. Ponoríte sa do čias Studenej vojny začiatkom 80. rokov, ktorú si ako FPS užijete na vlastné zmysly. Príbeh vás zavedie do východného Berlína, Moskvy, Vietnamu či Turecka. Boli ste niekedy na ústredí sovietskej tajnej služby? Teraz budete mať tú možnosť. Sprevádzať vás proti hrozbe budú známe tváre z predchádzajúceho titulu Frank Woods, Alex Mason a Jason Hudson. Cieľom je tajomný Perseus, ktorý chce destabilizovať celosvetovú rovnováhu moci a pozmeniť históriu. Nezabudlo sa ani na zombie mód.

Platforma: PS4/PS4 Pro, PS5, Xbox One, Xbox S,
Dostupné od: 13.11.2020

Už ste hrali?

Horúce novembrové tituly: Máte radšej stíhanie hláv či preteky?
Lov, šport, akcia: Čo nové si môžete zahrať?
Adrenalínové jazdy aj kosenie zombie: Zábava na výplň jesenných večerov

Facebook Comments