Štýlový french-press
French-press je asi najklasickejším a najjednoduchším spôsobom na prípravu kávy. Stačí doň nasypať mletú kávu, zaliať horúcou vodou a stlačiť. Kávovar Bodum Chambord v medenom prevedení je štýlový francúzsky lis, s ktorým pripravíte až osem šálok kávy za pár minút. Trojdielny piest z nehrdzavejúcej ocele má sieťkový filter, ktorý pomáha extrahovať aromatické oleje a jemnú arómu pre maximálnu chuť vašej kávy. Lis na kávu je vybavený patentovaným bezpečnostným vekom, aby sa obsah nerozlial, ľahko sa čistí a je vhodný aj do umývačky riadu. (foto: goodhousekeeping.com)

Teleskop NASA
Preskúmajte nebeské objekty zblízka pomocou tohto výkonného astronomického ďalekohľadu s logom NASA – Národného úradu pre letectvo a vesmír. Pozerajte sa z okna na hviezdy, planéty, jasnejšie hmloviny a galaxie alebo ho namierte na temnejšiu oblohu a pozrite si slabšie viditeľné objekty. Okrem zameriavacieho ďalekohľadu je súčasťou balenia aj statív s nastaviteľnou výškou do 118 centimetrov a dva okuláre pre 50- a 100-násobné zväčšenie. (foto: iwantoneofthose.com)

Perkusná terapia
Theragun Elite je ultratichý inteligentný terapeutický prístroj. Perkusné masážne zariadenie Elite slúži na výkonné ošetrenie hlbokých svalov. Môžete ním zahriať svalstvo pred alebo po cvičení a zároveň stimulovať cirkuláciu krvi. Uvoľňuje napätie svalov, tíši bolesť a znižuje stres. Je kalibrovaný tak, aby sa dostal o 60 % hlbšie do svalu ako pri bežnej masáži, čím získate väčšie terapeutické výhody pre svoje telo. Vďaka ergonomickej viacúčelovej rukoväti môžete držať zariadenie mnohými spôsobmi a zároveň aktívne znižovať namáhanie vašich rúk, zápästia a paží. OLED obrazovka vám dáva kontrolu nad silou a rýchlosťou (1250 – 2400 úderov za minútu). Ovládať ho môžete aj prostredníctvom aplikácie Therabody, ktorá sa integruje do služieb Apple Health alebo Google Fit a na základe vášho správania sa učí navrhovať vám najoptimálnejší program starostlivosti o vaše telo. (foto: theragun.com)

Futbalový stôl
Po náročnom dni alebo dlhom týždni padne každému vhod trocha sa odreagovať. Tak prečo nie s priateľmi a pohárom piva, napríklad pri stolnom futbale. Futbalový stôl od spoločnosti RS Barcelona je prvýkrát vyrobený zo silného a odolného dreva iroko, aby ste ho mohli používať aj v exteriéri. Dostupný je v čiernej, bielej a zelenej farbe s ručne maľovanými figúrkami hráčov. Kovové súčasti sú z nehrdzavejúcej ocele, ktorá je odolná voči poveternostným vplyvom. Výrobca dokonca myslel aj na hlučnosť, a tak si pri objednávke môžete vybrať medzi obyčajnou a tichou loptičkou. (foto: miliashop.com)

 

Mohlo by vás zaujať:

Čo je doma, to sa počíta. Pri vychytávkach dupľom
Užitočné a praktické: S týmito vychytávkami vás nič nezaskočí
Malé technické vychytávky na spríjemnenie leta

Facebook Comments