Dizajn
Štýlovej čierno – striebornej chrómovej kombinácii vizuálne nemáte čo vytknúť. Je v podstate univerzálna a zapadne do každého priestoru. Od domácej kuchyne po firemnú kanceláriu. Ľahký prístup k pohárom, prehľadný intuitívny displej, a všetko sa dá ľahko udržiavať v čistote.Čo sa skrýva pod obalom

Kávovar ponúka pri príprave tlak 15 barov, odolné keramické kamene, ktoré sa vedia pri 12 stupňoch hrubosti mletia postarať o vašu obľúbenú zrnkovú kávu. Nádržka na vodu má objem 1,8 litra, čo je postačujúce aj na väčšiu firemnú poradu či domácu návštevu. Údržba je jednoduchá, zvládol ju aj najmenej technicky zručný člen redakcie (meno neprezradíme) bez prečítania návodu. Napr. napeňovač mlieka viete vyčistiť za 15 sekúnd. Vložený filter AquaClean pomáha odstraňovať vodný kameň, a zvládne pripraviť až 5000 šálok, čo hodnotíme ako veľmi seriózny počet. Kávovar myslí aj ekonomicky – funkciou režimu úspory energie.

Niečo pre pravých labužníkov
Tak ako sa pivári s pôžitkom pomaly perami zabárajú do bielej peny, tak o tento pocit nebudú ochudobnení ani kávičkári. Len namiesto chmeľu pocítia hebkú mliečnu penu. Na dobré sa ľahko zvyká, na tú penu sa budete vyslovene tešiť. Za týmto chutným napeneným zázrakom treba hľadať mliečny systém LatteGo.

Slovo na záver
Počas celého testovania sme spolu s radosťou vypili pár desiatok šálok rôznych druhov ponúkaných káv. Philips 4300 LatteGo vie pripraviť osem z tých najobľúbenejších. Chuťové bunky kávičkára tak ostanú v maximálnej spokojnosti. Pomer cena / výkon je nastavený na solídnej úrovni k spokojnosti zákazníka. A hlavne, treba si vedieť dopriať. Napríklad na Vianoce?

Mohlo by vás zaujať:

Zaslúžite si dokonalú kávu, a bez kompromisov

 

Facebook Comments